Zostań modelką z Elite Model Look!

Twój sen może się spełnić! Jeśli marzysz o karierze modelki i chciałabyś spróbować swoich sił w tym zawodzie, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Elite Model Look rozpoczyna castingi w całej Polsce. Nie zwlekaj, może czekają właśnie na Ciebie!

Zostań modelką z Elite Model Look!

Zostań modelką z Elite Model Look!


Od 30 lat agencja Elite organizuje najbardziej znany na świecie konkurs modelingu. W tym czasie rozwinęli kariery wielu topowym modelkom m.in. Cindy Crawford, Stephanie Seymour,Gisele Bundchen, Sigrid Agrenczy, Constance Jablonski. Jeśli marzysz, aby dołączyć do grona tych pięknych pań musisz być kobietą, mieć od 14 do 22 lat (dziewczęta poniżej 18 roku życia muszą przynieść formularz zgody opiekuna na ich udział w konkursie – do pobrania na stronie www.elitemodellook.pl, oraz mieć co najmniej 172cm wzrostu.

Fachowcy z agencji Elite Model Look ruszają w Polskę w poszukiwaniu nowych, światowych twarzy modelingu. 
Jeśli jesteś zainteresowana konkursem, koniecznie odwiedź castingi do Schwarzkopf elite model look Polska 2013 będą miały miejsce w:
- Słupsku, 6 kwietnia 2013 w CH Jantar
- Łodzi, 13 kwietnia 2013 w Manufakturze
- Dąbrowie Górniczej, 21 kwietnia 2013 w CH Pogoria
- Opolu, 11 maja 2013 w CH Karolinka,
- Gdańsku, 25 maja 2013 w Galerii Bałtyckiej
- Krakowie, 8 czerwca 2013 w Galerii Krakowskiej
- Katowicach, 9 czerwca 2013 w Silesia City Center,
- Wrocławiu, 15 czerwca 2013 w Galerii Dominikańskiej
- Szczecinie, 22 czerwca 2013 w Galerii Kaskada.


Dodatkowo, od połowy kwietnia, kandydatki mogą aplikować poprzez casting prowadzony w Internecie (www.elitemodelllok.com.pl).

Finalistki wybierane są na podstawie fotogeniczności, osobowości, naturalnego piękna i potencjału. Z najlepszymi zarówno polscy jak i francuscy profesjonaliści spotkają się osobiście.
Najlepsze dziewczęta wezmą udział w finałowej Gali, którą poprzedza tygodniowe zgrupowanie Elite Model School. Aspirujące modelki będą miały szansę zaprezentowania się podczas finału. Jedna z nich zakwalifikuje się do światowej gali Elite Model Look 2013, w której wezmą udział finalistki ze wszystkich 70 krajów, w których przeprowadzany jest konkurs. Nagrodą główną, prócz niezapomnianej przygody, jest trzyletni kontrakt z najbardziej znaną agencją świata – Elite.


Zostań modelką z Elite Model Look!

Zostań modelką z Elite Model Look!

ID galerii:1168

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Ewelina Urbańska , Czwartek 21.03.2013 (aktualizacja: 2013-03-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Kto wygra "Top Model"?

    Jury programu Top Model

    Już dziś wieczorem przekonamy się, która z finalistek programu "Top Model" wygra program. O tytuł najlepszej modelki walczą: Ania Białoń, Olga Kaczyńska oraz Michalina Manios. czytaj więcej