4 rzeczy, które niszczą każdą ślubną stylizację

Tych błędów powinna unikać każda Panna Młoda...

bledypannamlkod.jpg

Mimo że każda Panna Młoda chce wyglądać na swoim ślubie najpiękniej jak się da, niestety trudno uniknąć wszystkich błędów stylizacyjnych. Przede wszystkim warto pamiętać, że najlepszym rozwiązaniem będzie pozostanie przy klasycznych rozwiązaniach- tego dnia liczy się przede wszystkim elegancja i wdzięk. Oto 4 rzeczy, które popsują nawet najładniejszą suknię ślubną:

Buty na zbyt wysokim obcasie

Podczas wyboru obuwia na ślub i wesele powinien towarzyszyć Ci przyszły mąż. Oczywiście, jeśli już bez obcasów jesteś od niego wyższa, warto wybrać jak najniższe buty. Zasady etykiety mówią, że obcas nie powinien przekraczać 10 cm. Buty na bardzo wysokich obcasach niestety wyglądają bardziej... imprezowo niż weselnie. Pamiętaj, że tego dnia musisz być przede wszystkim kobieca. Poza tym, zbyt wysokie buty mogą skutecznie popsuć Ci weselną zabawę.

Wielka torebka

Właściwie po co Ci torebka? Jeśli już musisz mieć przy sobie szminkę czy chusteczki, wybierz elegancką, jak najmniejszą kopertówkę. Nie taszcz ze sobą swojej ulubionej torby-listonoszki. Połączenie torby z elegancką suknią ślubną będzie wyglądało co najmniej śmiesznie.

Dodatki... 

Pamiętaj, że biżuteria czy kwiaty mają jedynie podkreślać Twoją stylizację- absolutnie nie mogą jej zakrywać! Jeśli decydujesz się na długie kolczyki, możesz pominąć naszyjnik czy bransoletkę. W tym przypadku im mniej, tym lepiej. Do ślubnej stylizacji najlepiej pasują złote lub srebrne dodatki. Bukiet, z którym będziesz szła do ołtarza nie może być zbyt okazały.

Kolorki...

Nie ma nic złego w wykorzystaniu na ślubie ulubionych barw, jednak suknia ślubna utrzymana w odcieniach błękitu czy różu to dość odważny i ryzykowny krok. Jeśli decydujesz się na kolory, koniecznie skorzystaj z pomocy stylistki, która podpowie, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. 

Zdjęcie: iStock