19-latka robi furorę w świecie mody, mimo że... nie rozstaje się z hidżabem!

Młoda modelka udowadnia, że nie trzeba pokazywać zbyt wiele, aby stać się zauważoną w świecie mody!

HIDZABGLOWNE.jpgHalima Aden to wyjątkowa postać w świecie mody. Dziewczyna podczas każdego wyjścia na wybieg czy też sesji, ma na sobie hidżab! Mimo że swoją karierę rozpoczęła stosunkowo niedawno, szybko stała się rozpoznawalna. Jak mówi 19-latka: Niektórzy ludzie dziękują mi, że udowadniam światu, że nie trzeba być nagim, by pięknie wyglądać. 

Modelka jest muzułmanką somalijskiego pochodzenia, a jej niezwykłe rysy twarzy były doceniane od dawna przez jej najbliższe otoczenie. Kiedy w wieku 6 lat przeprowadziła się z rodzicami do Stanów Zjednoczonych, stała się bardzo popularna wśród rówieśników. Halima wyróżniała się nie tylko ciekawą urodą, ale również wyjątkowym podejściem do życia. W liceum zdobyła tytuł królowej piękności, a następnie została miss Minnesoty. Jakiś czas później jej kariera nabrała tempa- w wakacje dziewczyna pozowała dla magazynu "Vogue", mogliśmy ją zobaczyć również podczas Milan Fashion Week. Halima, mimo coraz większej sławy, nie zrezygnowała ze swoich priorytetów, takich jak religia.

Młoda dziewczyna cały czas pamięta o swoich przekonaniach i mimo że próbuje nowych rzeczy, nigdy nie nagina zasad związanych ze swoją wiarą. Halima twierdzi, że nie zamierza wiązać się z modelingiem na stałe i traktuje tę dziedzinę niczym przygodę. Modelka przyznaje: Muzułmanie potrzebują więcej pozytywnych historii. Jestem wdzięczna mediom, że pokazują tę dobrą stronę.

Jak podobają Wam się zdjęcia czarnoskórej modelki?

Zdjęcia: Instagram 

Źródło: dailymail.co.uk 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 26.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar