Alexa Chung - z modą na "ty"

Pierwsza it - girl Wielkiej Brytanii, gwiazda okładek magazynów, dziennikarka modowa, teraz także projektantka - drogie panie, przed wami Alexa Chung! Ta była modelka poznała modę z każdej strony. Przekonajcie się same!

Alexa Chung

Alexa Chung

Gdy w wieku 16 lat scout z agencji modelek Storm Model Management zaczepił ją na festiwalu w Reading, nie spodziewała się, że związek z modą będzie należał do tych trwalszych. Pojawiała się na okładkach magazynów młodzieżowych (Elle Girl, CosmoGIRL!), występowała w reklamach i teledyskach. Po czterech latach postanowiła skończyć krótką (acz owocną) karierę, bo... nabawiła się kompleksów dotyczących swojego wyglądu. Wow.

Alexa Chung

Alexa Chung w kampanii Pepe Jeans

Po modelingowym niewypale Alexa Chung postanowiła zająć się karierą telewizyjną - prowadziła bardzo popularny talk - show kanału Channel 4, "Popworld". W "Gok's Fashion Fix" przeprowadzała wywiady ze sławami świata mody. Roberto Cavalli, Karl Lagerfeld, Jean Paul Gaultier, Christian Lacroix - oni wszyscy znaleźli się na jej "kozetce". Wraz z rozwojem kariery w telewizji powróciła do modelingu - pojawiła się na m.in. na okładce Vogue, Harper's Bazaar, L'Officiel... Zobaczcie jej najciekawsze okładki!

Dziś pomieszkiwuje w Nowym Jorku i cieszy się rozkoszami życia celebryckiego. Znana ze specyficznego, naśladowanego przez wielu, stylu a'la London look Alexa przyznała ostatnio, że pracuje nad własną kolekcją ubrań. To będzie hit! Zobaczcie, jak gwiazda prezentuje się na codzień i oceńcie, czy kreacje jej projektu znajdą się w Waszej garderobie.

Alexa Chung

Alexa w kampanii Me City

Alexa Chung

Alexa w kampanii Superga

 Foto: mat. prasowe, B&EW, Fame Flynet

Źródło: Milionkobiet.pl Dodał(a): Natalia Woroniec , Środa 29.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×