Anja Rubik w kampanii Gucci!

Polska modelka znalazła się w gronie siedmiu modelek, promujących najnowszą kolekcję Gucci na sezon jesień-zima 2014/2015! Jak według was Anja Rubik wypadła na tle reszty?

Anja Rubik w kampanii Gucci!

Anja Rubik w kampanii Gucci!

Obok Anji Rubik w kampanii Guccci pojawiła się również Joan Smalls, Suvi Kopponen, Nadja Bender, Raquel Zimmerman, Natasha Poly i Karmen Pedaru. Piękne modelki z najróżniejszych zakątków świata, zapozowały znanemu duetowi fotografów Mert&Marcus, w efekcie czego możemy oglądać cykl portretów utrzymanych w ciepłej kolorystyce.

Dyrektor kreatywna włoskiego domu mody Frida Giannini w wywiadzie dla Women’s Wear Daily w następujący sposób wyjaśniła zamysł, który przyświecał jej wizji twórczej "W ramach najnowszej kampanii chciałam stworzyć nowoczesne i przywołujące wspomnienia portrety, które są uosobieniem tego, jaka jest kobieta Gucci - silna, sensualna, niezależna i wytworna".

Widać, że stylizacje zaprezentowane na fotografiach nawiązują do stylu lat 60-tych. Motywem przewodnim stała się naturalna skóra, którą projektanci wykorzystali przy tworzeniu linii torebek czy spódnic w kształcie litery "A". Pojawia się również motyw skóry węża i futerka w kolorach waty cukrowej.

Zobaczcie wszystkie modelki, które wystąpiły w kampanii Gucci na sezon jesień-zima 2014/2015 i zdecydujcie, która wypadła najlepiej?

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 04.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×