Anja Rubik źródłem inspiracji modowych Maff

Polska top modelka Anja Rubik, to nie tylko piękność, którą uwielbia obiektyw aparatu ale i ikona mody. Prezentuje się wyśmienicie zarówno na wybiegach, jak i w życiu codziennym, dzięki czemu stanowi odpowiednie źródło inspiracji dla Maffashion.

Anja Rubik źródłem inspiracji modowych Maff

Anja Rubik źródłem inspiracji modowych Maff

Poprosiliśmy Maffashion aby wymieniła jedną osobę ze świata mody, która stanowi dla niej źródło inspiracji, którą ceni za indywidualny styl i sposób bycia. Wybór padł na Anję Rubik, topową polską modelkę. "Genialnie wkomponowuje ubrania z wybiegów w stylizacje nadające się na co dzień" - motywuje swój wybór Julia. To prawda, stylizacje Anji są niebanalne, z lekką nutą ekstrawagancji. Udaje jej się zachować przy tym swój własny styl, podyktowany wrodzonym wyczuciem estetyki.

To co bez wątpienia łączy Maffashion z Anją Rubik, to asertywność w wyrażaniu siebie poprzez modę. Obydwie nie podążają ślepo za modowymi trendami, a wizje projektantów nie są dla nich głosem wyroczni.

Warto, a wręcz należy słuchać się swojego wewnętrznego głosu, który najlepiej podpowie w czym będziemy się czuć najlepiej, określi co jest  "w naszym stylu", a co nie!


Anja Rubik

Anja Rubik

Anja Rubik

Anja Rubik

Anja Rubik

Anja Rubik

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: MaffashionDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 19.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×