Anne Hathaway day-to-night

W trakcie trwającej obecnie trasy promującej najnowszą adaptację powieści Victora Hugo "Les Misérables" (polski tytuł "Nędznicy") widzieliśmy już wiele interesujących kreacji. Ale żadna nie zaskakiwała tak jak ta Anne Hathaway z nowojorskiej premiery filmu. Tego samego dnia, w podobnej (i modnej ostatnio) kolorystycznie stylizacji, aktorka pojawiła się w "Late Show with David Letterman" - która kreacja się Wam bardziej podoba? A może żadna? Komentujcie!

Anne Hathaway

 Anne Hathaway day-to-night

Anne Hathaway, którą minionego lata mogliśmy oglądać na dużym ekranie jako Catwoman w filmie "The Dark Knight Rises", do roli Fantine w musicalu "Les Misérables" (w Polsce do kin film wejdzie 25 stycznia) zrzuciła 11 kilogramów. Od niedawna prezentuje również popularny tzw. pixie cut. Być może zmiany w wyglądzie wpłynęły również i na gust 29-o letniej aktorki, która nie raz lśniła na czerwonym dywanie.

Na wywiad z Davidem Lettermanem, aktorka wybrała czerwono-czarną kwiecistą sukienkę przed kolana, proste czarne szpilki oraz szminkę w kolorze purpury. Zestaw prosty lecz z klasą.

Niezrozumiały wydaje się natomiast wybór kreacji jakiego Anne dokonała na wieczorną premierę "Les Misérables". Czarna suknia z tafty z dużym, bocznym wycięciem i nietypową peleryną - pochodząca z kolekcji Tom Ford wiosna 2013 - w połączeniu z wysokimi gladiatorkami (podobno wykonanymi z wegańskiej skóry specjalnie dla Anne) wprawia w zakłopotanie. Nie jest to styl goth. Nie jest S&M. Ale przypomina oba. Naraz. Bordo szminka i przyczesane włosy uzupełniły kreację aktorki.

Nie ma wątpliwości, że Anne Hathaway nie raz olśni nas jeszcze swoimi kreacjami - robiła do tej pory, czemu zatem miałoby się to zmienić? Proponujemy jednak by poszła za przykładem kolegi z planu "The Dark Knight Rises", Christiana Bale'a, i by czarna peleryna pozostała dla niej jednak tylko (miłym?) wspomnieniem.

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Anne Hathaway


Kliknij tu i zobacz jak Emma Stone prezentowała się w sukni od Toma Forda!

emmaglowne.jpg


Tekst: Magda Stojicic

Foto: Fame Flynet

Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): Magda Stojicic , Środa 12.12.2012 (aktualizacja: 2013-01-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×