Avicii dla Ralph Lauren

Szwedzki Dj wystapił w ciekawej kampanii nowej kolekcji Ralph Lauren. Zobaczcie jak wygląda Avicii w ubraniach z kolekcji Ralph Lauren Denim & Supply:

Avicii

Avicii (znany również jako Tim Berg) od zeszłego roku sukcesywnie podbija światowe listy przebojów. Znana marka postanowiła wykorzystać Dj'a w swojej kampanii reklamowej. Ralph Lauren stworzył nową linię ubrań ''Denim & Supply'', która w przeciwieństwie do jego poprzednich kolekcji, jest całkowicie niezobowiązująca. Luźne koszule flanelowe, jeansy, kurtki i bluzy, wełniane czapki i swetry. To wszystko jakby stworzone zostało dla szwedzkiego artysty, który na co dzień właśnie tak się ubiera. Zdjęcia z kampanii wyglądają bardzo obiecująco, Dj i modele sprawiają wrażenie jakby dobrze się razem bawili. Ponadto, Avicii stworzył specjalny mix swojego kawałka Silhouettes i nagrał spot reklamowy dla Ralph Lauren ''Denim & Supply''.

Co sądzicie o nowej linii Ralph Lauren? Czy Avicii pasuje do roli modela dla ''Denim & Supply''?

Avicii

Avicii dla Ralph Lauren ''Denim & Supply''

Avicii

Avicii dla Ralph Lauren

Avicii

Avicii dla Ralp Lauren

Nie od dziś wiadomo, że moda nierozerwalnie łączy się z muzyką! Artyści coraz częściej pojawiają się  w roli projektantów i modeli. ZOBACZ kto jeszcze za pomocą mody postanowił wyrazić swój charakter i temperament!

mia-glowne-71f8f94f2b27f44f2caea453cc2a7883_539e4d.jpg

Foto: mat.prasowe

Zródło: MilionKobiet.pl
Dodał(a): Natalia Kovacs , Poniedziałek 12.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×