Barbara Kurdej-Szatan modelką w kampanii Rebell

Tę wiecznie roześmianą blondynkę znają wszyscy, to przykład kariery w stylu "z reklamy prosto na salony". Barbara Kurdej-Szatan nie próżnuje i konsekwentnie realizuje się w branży reklamowej, tym razem jako modelka!

Barbara Kurdej-Szatan modelką w kampanii Rebell

Barbara Kurdej-Szatan modelką w kampanii Rebell

Pomysł, zaangażowania Barbary Kurdej-Szatan do najnowszej kampanii promującej markę Rebell, wyszedł od samego założyciela - Barto Pałubickiego. Jasnowłosa gwiazdka polskiego show-biznesu,  promować będzie najnowszą linię młodzieżową oraz specjalnie dedykowaną dla mam i dzieci.

Marka Rebell znana jest z szczególnie umiłowanych przez młode pokolenie czapek beanie. Na zdjęciach widzimy Kurdej-Szatan w jednej z nich, na której widnieje urokliwy napis "L<3VER" oraz "Trouble Maker". Trzeba przyznać, że autorom sesji, udało się uchwycić lekkość i beztroskę młodości, w której nie sposób się nie zakochać.

W ostatnim czasie marka uruchomiła swoją stronę internetową pod adresem: www.rebellshop.pl, na której znajdziecie stylowe koszulki, czapki, rękawiczki i  dresowe spodnie. Wszystko to idealnie wpisze się w gusta mody ulicznej - streetowej.

Proponowane przez markę produkty, gwarantują wygodę i mają niebywałą umiejętność, przenoszenia się w czasie do krainy beztroski. Szczególnie polecamy nowe w ofercie - Hi Mom Bobble Hat!

Zobaczcie jak Barbara Kurdej-Szatan wypadła w kampanii Rebell:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 18.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
103kobieta
Zbyt poważna się wydaje na takie stylizacje młodzieżowe....
Dodano: 2014-02-19 19:44:57 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×