Bella Heathcote na okładce Vogue Australia

Oto kolejna okładka wrześniowego numeru Vogue. Tym razem prezentujemy efekt pracy redakcji australijskiej. Wybór gwiazdy nie był trudny, bo 24-letnia Bella Heathcote ma szansę na błyskotliwą międzynarodową karierę aktorską.

Bella Heathcote

Bella Heathcote

Bella Heathcote swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła w 2008 roku. Znana jedynie w Australii nie musiała długo czekać na propozycje z Hollywood: w 2011 zagrała u boku Justina Timberlake w "In Time" ("Wyścig z czasem"), a w tym roku mogliśmy podziwiać jej kreację w "Mrocznych cieniach". Pojawiła się na planie z takimi gwiazdami jak Johny Depp, Helena Bonham Carter, czy Michelle Pfeiffer. O Belli usłyszymy jeszcze nie raz, na przyszły rok planowana jest premiera filmu "Killing Them Softly", w którym wystąpi razem z Bradem Pittem. Australia jest dumna ze swojej nowej gwiazdy, która ma szanse odnieść sukces na miarę innej znanej Australijki- Nicole Kidman

Młoda utalentowana aktorka pojawiła się na okładce najważniejszego numeru Vogue. Bella Heathcote pozowała przed obiektywem Willa Davidsona, znanego australijskiego fotografa. Zobaczcie zdjęcia pięknej Belli z premiery "Dark Shadows" oraz wrześniowej okładki Vogue Australia. Ciekawe kto pojawi się na okładkach pozostałych edycji?

Bella Heathcote

Bella Heathcote

Bella Heathcote

Bella Heathcote

Bella Heathcote

Bella Heathcote

Bella Heathcote

Bella Heathcote

Opracowanie: Martyna Matysiak

Foto: FameFlynet, mat. prasowe

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Martyna Matysiak , Środa 01.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×