Bitwa o Balmain w H&M - pod sklepami na całym świecie ustawiały się kilometrowe kolejki!

Kolekcja zaprojektowana przez Balmaid dla znanej sieciówki rozeszła się jak ciepłe świeże bułeczki!

balmain i hm.jpg

Bitwa o Balmain w H&M - pod sklepami na całym świecie ustawiały się kilometrowe kolejki!

 

To, że współpraca znanej marki sieciowej oraz cenionego domu mody Balmain będzie sukcesem, wiadomo było już od samego początku. Nikt jednak chyba nie przypuszczał, że cała kolekcja rozejdzie się w tak szybkim tempie i z takim impetem...

Zobacz też: NAJNOWSZA KAMPANIA BALMAIN NA JESIEŃ-ZIMĘ 2015/2016 

Na to, by zakupić choć jeden element z kolekcji Balmain dla H&M czekały spore rzesze kobiet. Wiele z nich zdawało sobie sprawę, że zakupienie wypatrzonego żakietu, sukienki, czy butów może być bardzo trudne, ale chyba nikt nie myślał, że dojdzie do tego, iż kilka godzin przed otwarciem sklepu będzie można spotkać koczujące pod drzwiami, gotowe na wszystko klientki.

Kilometrowe kolejki ustawiały się nie tylko w Warszawie i Krakowie, ale także w innych miejscach na świecie. Szał na Balmain w H&M ogarnął wszystkich! 

 

Całą kampanię z pewnością podkręcił fakt, że cała kolekcja "wyciekła" do sieci wcześniej niż było to zaplanowane. Dzięki temu apetyt na projekty paryskiego domu mody w znanej sieciówce urosły jeszcze bardziej.

Zobacz też:  BALMAIN DLA H&M - ZOBACZCIE NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ

W niektórych krajach, w tym także w Polsce, była możliwość zakupów przez internet, jednak, jak można się było spodziewać, serwery nie wytrzymały. Już około 20 minut przed rozpoczęciem sprzedaży, która rozpoczęła się o godzinie 10, serwery nie wytrzymały, a o godzinie 12 nie było już nic do kupienia.

Cóż, tym, którym udało się zdobyć cokolwiek, trzeba pogratulować, gdyż z pewnością wymagało to sporych poświęceń i nie było łatwe...

Zobaczcie do jakich scen dochodziło w sklepach! 


Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 06.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar