Blask gwiazdy - Meryl Streep

Są gwiazdy, które swoim blaskiem przebijają te świecące na nieboskłonie. Meryl Streep zalicza się do nich bezdyskusyjnie, szczególnie kiedy na czerwony dywan wkłada przepiękne, wprawiające w oniemienie suknie pełne połysku!

Blask gwiazdy - Meryl Streep

Blask gwiazdy - Meryl Streep

Meryl Streep mimo upływu lat, dalej zachwyca jako aktorka i kobieta. Śmiało możemy nazwać ją damą, ze względu na sposób w jaki się nosi; jest on pełen klasy. Aktorka sprawia wrażenie jakby elegancję miała wszytą pod skórę, za pośrednictwem projektanckiej ręki stwórcy.

Zachwyciły nas dwie ostatnie suknie Maryl, które śmiało mogą posłuży Wam jako najlepszy wzorzec sylwestrowej sukni balowej. Jeśli wybieracie się na wielką salę i chcecie wyglądać oszałamiająco pięknie tego wieczoru, długa suknia w srebrnym lub złotym kolorze będzie strzałem w dziesiątkę. Najlepiej jeśli cała będzie lśniła niczym brokat, możecie postawić też na kreacja wyszywaną cekinami i diamencikami. Do tego piękna biżuteria, która jedynie podkreśli Wasze piękno, elegancka kopertówka, makijaż, szałowa fryzur i możecie tańczyć do białego rana!

W której z kreacji wg Was Meryl Streep prezentuje się lepiej?

Blask gwiazdy - Meryl Streep

Blask gwiazdy - Meryl Streep

Blask gwiazdy - Meryl Streep

Blask gwiazdy - Meryl Streep


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 20.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Saturday
Chciałabym w jej wieku mieć tak nieskazitelny dekolt i pokazywać go w eleganckich ale i seksownych dekoltach- a obecnie obcięłabym obie suknie do kolan i śmiało założyła na sylwestra ;)
Dodano: 2013-12-26 12:59:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×