"Cafe Milano" w centrum Warszawy

"Dolce Vita!" – hasło, które przyświeca nowej, jesienno – zimowej kolekcji marki Prima Moda, przy okazji oddało klimat, jaki roztaczał się podczas oficjalnej prezentacji marki dla mediów.

Cafe Milano w centrum Warszawy

Przy lampce wina i prawdziwie włoskich przekąskach we wtorkowe przedpołudnie 12 września 2012 roku,
w restauracji GAR w Warszawie modowe media miały okazję przyjrzeć się z bliska jesienno – zimowym propozycjom marki, porozmawiać o trendach i inspiracjach z jej przedstawicielami, a także, co okazało się ciekawą niespodzianką i zaskoczeniem dla naszych Gości obejrzeć pierwsze modele butów i torebek z kolekcji wiosna – lato 2012.

Włoskie przeboje w tle, a w kolekcji styl i klasa znane ze stolicy mody – Mediolanu. To właśnie tam odbyła się najnowsza sesja zdjęciowa marki. Podczas wtorkowego spotkania oglądaliśmy jej efekty na zdjęciach i w katalogach, podziwiając "na żywo" modele użyte w sesji.

Kreatywne, modowe pomysły, trendowe akcenty, a ponadto doskonała jakość wykonania zachwycały każdego przybyłego Gościa. Dziennikarki wybierały swoje ulubione sety butów i torebek, a panowie przymierzali męskie, vintagowe sztyblety, które okazały się prawdziwym hitem kolekcji. Miłą odmianą dla jesienno – zimowych klimatów była prezentacja niezwykle kolorowych motywów przyświecających modelom na wiosnę – lato 2012. Soczyste barwy, różnorodność kształtów, propozycje dla modowych tendsetterek jak i klasycznych elegantek – wszystko to na chwilę przeniosło nas na ogrzane letnim słońcem ulice Mediolanu. Prezentację uświetniły swoją obecnością również znane twarze. Najnowsze kolekcje oglądały z nami Grażyna Wolszczak, Omena Mensah i Paulina Smaszcz – Kurzajewska.

Tekst: Marta TeodorowskaDodał(a): Marcelina Romańska , Piątek 30.09.2011 (aktualizacja: 2011-09-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
paula2509
wow;D
Dodano: 2011-09-30 15:19:58 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×