Cara Delevingne w kolejnej kampanii marki TOPSHOP

Choć na razie za oknem zima, to warto już teraz sprawdzić, co będzie modne wiosną. Zobaczcie propozycje znanej sieciówki.

Cara Delevingne w kolejnej kampanii marki TOPSHOP

Cara Delevingne w kolejnej kampanii marki TOPSHOPTo już trzecia odsłona kampanii marki TOPSHOP, w której główną rolę odgrywa brytyjska supermodelka, Cara Delevingne, występująca przed obiektywem Alasdair McLellan i prezentująca kolekcję marki na sezon wiosna-lato 2015.

Tym razem zdjęcia zostały wykonane w studiu fotograficznym. Poprzednie sesje były tworzone w zdecydowanie odmiennych miejscach. Teraz nie ma kolorów - rządzi białe, estetyczne wnętrze.

Za stylizacje była odpowiedzialna Kate Phelan, TOPSHOP Creative Director, której prace mogliśmy oglądać chociażby w świątecznej kampanii marki (znajdziecie ją TUTAJ). Teraz także widzimy kompletne zestawy – key looks nowej kolekcji marki na wiosnę - lato 2015.

Wśród nich oczywiście nie mogło zabraknąć osławionej już czarnej sukienki, którą Cara miała na sobie pod koniec ubiegłego roku, podczas otwarcia nowego sklepu TOPSHOP w Nowym Jorku na 5th Avenue. W kolekcji znajdziemy także oryginalną dżinsową koszulę, kombinezon, czy skórzaną kurtkę, dzięki którym stworzymy zarówno imprezową, jak i klasyczną stylizację.Zobaczcie pełny lookbook marki:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 05.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×