Carolina Herrera projektantką roku!

Podczas trwającego właśnie Mercedes Benz Fashion Week w Nowym Jorku po raz dziewiąty rozdano nagrody stylu. W kategorii projektant roku zwyciężyła Wenezuelka Carolina Herrera. Statuetkę wręczyła jej aktorka Katie Holmes oczywiście w kreacji projektu Caroliny Herrery.

Carolina Herrera

Carolina Herrera

Z jednej strony ogromne uznanie dla światowej sławy projektantki Caroliny Herrery, która na tegorocznym 9. Annual Style Awards podczas Mercedes Benz Fashion Week zwyciężyła w kategorii "projektant roku", a z drugiej pierwsze publiczne wystąpienie Katie Holmes od czasu rozwodu z Tomem Cruise.

Carolina Herrera tworzy swoją markę od 1980 roku. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych projektantek w Stanach Zjednoczonych. Laureatka wielu nagród. Jej zeszłoroczna kolekcja zdobyła uznanie za wysoką jakość materiałów, z których uszyto poszczególne kreacje. Jej muzą i najwierniejszą fanką jest Renee Zellweger, ale suknie od Caroliny Herrery kocha wiele celebrytek. Carolina Herrera zdobywa ich serce ponadczasową klasyką i elegancją, jej suknie są bardzo kobiece.

Zobacz, jak zaprezentowała się Katie Holmes w stroju Caroliny Herrery na rozdaniu Nagród Stylu podczas Mercedes Benz Fashion Week

Katie Holmes

Katie Holmes

Katie Holmes

Katie Holmes


Rozdanie Nagród Stylu na wieczorze inauguracyjnym Tygodnia Mody w Nowym Jorku ma za zadanie przyciągnąć celebrytów i zwrócić uwagę mediów na to wydarzenie. Style Awards jest transmitowane na żywo. Nagrody przyznano w następujących kategoriach: "projektant roku", "przełomowy projektant roku", "mężczyzna i kobieta, na których warto zwrócić uwagę", czy "model roku".

Przełomowym projektantem okazał się Prabal Gurung, mężczyzną roku jest Ed Westwick znany przede wszystkim z serialu "Plotkara", a odpowiednik żeński w tej kategorii otrzymała amerykańska aktorka i piosenkarka Katherine McPhee, która zdobyła popularność za sprawą uczestnictwa w programie "American Idol".


Ed Westwick, Katherine McPhee

Ed Westwick, Katherine McPhee


Modelką roku została oczywiście Joan Smalls, która według rankingu models.com zajmuje obecnie pierwsze miejsce w świecie modelingu.

Zobacz galerię ze zdjęciami modelki Joan Smalls.

ID galerii:766

Opracowanie: Martyna Matysiak

Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.pl
Dodał(a): Martyna Matysiak , Czwartek 06.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×