Co łączy Macademian Girl i Michała Witkowskiego?

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje o bliskiej przyjaźni Macademian Girl z Michałem Witkowskim. Zobaczcie, jak plotki zdementowała blogerka! W wywiadzie opowie również o swoich wakacyjnych i zawodowych planach.

Co łączy Macademian Girl i Michała Witkowskiego?

Co łączy Macademian Girl i Michała Witkowskiego?Tamara Gonzalez Perea, znana w sieci z prowadzenia bloga modowego Macademian Girl, dementuje plotki o przyjaźni między nią a Michałem Witkowskim. Podkreśla jednak, że z pisarzem łączą ją po prostu wspólne zainteresowania i niesztampowe podejście do mody.

- Dla mnie przyjaźń jest takim bardzo ważnym słowem i mam w życiu może z 3-4 przyjaciół. Znamy się z Michałem, natomiast każdy robi swoje. Michał jest świetnym pisarzem i jak najbardziej trzymam za niego kciuki - wyznaje Macademian Girl. 

W najbliższym czasie blogerka modowa planuje krótki urlop w Francji, w sierpniu natomiast  sprawach zawodowych wyjeżdża do Chin. Nie zamierza jednak w tym czasie całkowicie zarzucić swojej działalności blogowej, przygotowanych ma w zanadrzu wiele niespodzianek dla swoich sympatyków, dlatego warto śledzić jej blog w okresie wakacji.

Zapraszamy do oglądania wywiadu z Macademian Girl:Źródło: Newseria Lifestyle/MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/KAPiF

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg

Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 07.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×