Co mężczyźni myślą o kobiecych butach?

W szpilkach czujemy się seksownie, ale czy mężczyźni także myślą, że ładnie wyglądamy w butach na wysokich obcasach czy koturnach?

Co mężczyźni myślą o kobiecych butach

Często zakładamy wysokie obcasy aby podobać się mężczyznom. Nie da się ukryć, że szpilki dodają nam seksapilu, pewności siebie i przede wszystkim wydłużają naszą sylwetkę. Wszystko to jednak pod warunkiem, że umiemy się w nich poruszać. 

Zobaczcie także: Oto co powinnaś wiedzieć, jeżeli chcesz dobrze chodzić w butach na wysokim obcasie

Jednak but butowi nie jest równy. Niektóre modele kobiecego obuwia nawet... odstraszają mężczyzn. 

Aby poznać opinie panów na temat najnowszych modeli damskich butów, redakcja magazynu Cosmopolitan przeprowadziła doświadczenie. Wybrano grupę mężczyzn i poproszono ich o ocenę trendów z wybiegów.

Panowie na nagraniu bardzo dokładnie oglądają każdego buta i dopiero potem oceniają. Jak to faceci, skupiają się na tym, jak buty zostały wykonane, niezależnie od tego, czy im się podobają czy nie. Ich wypowiedzi czasem są bardzo konkretne, a czasem... No właśnie. Jeden mężczyzna przestraszył się, że buty na koturnie są niebezpieczne i stwarzają zagrożenie dla życia. Z kolei drugi stwierdził, ze mimo wszystko czarny but zawsze się broni tym, że jest stylowy. 

Zobaczcie także: Jak wytrzymać w szpilkach cały dzień?

Szpilki w wężowy wzór, które na dodatek przypominają kozaki? W jednym z panów na widok takiego buta obudziła się dusza łowcy, a z kolei drugi stwierdził, że jakby zobaczył kogoś w takim obuwiu, na pewno by nie podszedł do takiej osoby. 

Chyba najgorszym komentarzem była wypowiedź, że but jest podobny do części ubikacji, która była u babci jednego z panów. Nie da się też nie zauważyć komentarzy w postaci śmiechu.

Jaki z tego morał? Nie zawsze to, co jest na najlepszych światowych wybiegach trafia w gusta mężczyzn, którym chcemy się podobać. Panowie zdecydowanie wybierają klasykę, więc może zamiast szukać oryginalnych modeli lepiej postawić na te dobrze nam znane i tylko pobawić się np. ich kolorami? 

Zobaczcie także: Przegląd kolorowych szpilekZobaczcie całe nagranie relacji mężczyzn na damskie obuwie: 
Zobaczcie także: Źródło: Cosmopolitan.com/ YouTube
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Anka P. , Piątek 17.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×