Co myślą mężczyźni o spodniach z wysokim stanem?

Mowa o tych, które brzydka płeć często nazywa “spodniami mamusi”.

levis 501.jpg

Gorącym trendem na wiosnę 2016 są spodnie z wysokim stanem. Moda na nie powraca już usilnie od 2 sezonów i nie wygląda na to, by szybko się znudziła. Coraz większa jest sprzedaż popularnego modelu Levi’s 501, które są kwintesencją tego, co jest teraz modne: wysoki stan, gruby, prawdziwy jeans oraz delikatnie krótsze nogawki (długość ⅞). Wydawałoby się zatem, że skoro tak dobrze podkreślają nasze krągłości od talii, przez biodra aż do pupy, to mężczyźni powinni je kochać!

Zobacz też: Szaleństwo jeansowe powraca! 


Tymczasem zdania są podzielone. Część mężczyzn uważa, że model 501 i jemu podobne to zbrodnia w biały dzień na kobiecym ciele, szczególnie na modelkach. Według nich szczupłe kobiety wyglądają w nich jak niedorośnięci chłopcy, którzy włożyli spodnie po mamie… bo inne są za krótkie/ szerokie itp. Jak twierdzą, to model dla prawdziwych kobiet bądź matek, które mają krągłości a nawet delikatne boczki (nazwali je “słodkimi”).

Polecamy: Julia Sarr-Jamois: Redaktorka Wonderland, którą warto znać! 

Z kolei druga, wprawdzie mniejsza część mężczyzn zdecydowanie uwielbia ten model na swoich kobietach! Część uwielbiała je od zawsze, druga przekonała się do nich niedawno. Głównie dzięki… modelkom. Według mężczyzn, którzy lubią ten model, 501 wyglądają wspaniale na szczupłych kobietach, które mają wąską talię i średniej wielkości pupę. Jednakże nie dają im zbyt wiele czasu na panowanie - maksymalnie rok. Precyzują nawet, że kolejne lata spędzą ponownie w szafie, gdzie odkryje je dopiero córeczka właścicielki. W końcu właśnie w taki sposób moda zatacza kręgi, nieprawdaż?


Zobacz wszystkie modele 501 od Levi’s!

levis 501 2.jpg

501® CT JEANS FOR WOMEN "INK BLOT", 349, 90 zł

levis 501 1.jpg

501® CT JEANS FOR WOMEN "SURF SHACK", 369,90 zł

levis 501 3.jpg

501® CT JEANS FOR WOMEN "ROUTE 66 SELVEDGE", 479, 90 zł


Źródło: WhoWhatWear

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Wtorek 19.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×