Co podarować na Dzień Matki?

Masz już pomysł?

gl mk mk.jpg

Kocham cię, dziękuję za wszystko, jesteś najwspanialsza... jest tyle pięknych słów, które na co dzień powinnyśmy mówić naszym Mamom, lecz w natłoku obowiązków zapominamy to robić lub uważamy, że przecież Mama dobrze o tym wie. Na szczęście jednak, raz do roku, jest taki dzień, kiedy zatrzymujemy się na chwilę i pokazujemy najważniejszym kobietom naszego życia, że o nich pamiętamy i jesteśmy im wdzięczne za miłość i trud włożony w nasze wychowanie.

No właśnie, Dzień Matki, bo to o nim mowa, zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie, najwyższy czas zastanowić się nad odpowiednim podarkiem. Perfumy? Torebka? Relaksujący masaż? Masz już pomysł, co w tym roku dasz swojej Mamie? My polecamy postawić na spersonalizowaną biżuterię od marki Lilou, która będzie nie tylko modnym dodatkiem, lecz także, a może i przede wszystkim, symbolem twoich uczuć. 

Wybierz jedną z wielu oryginalnych zawieszek, dobierz sznurek lub tasiemkę w ulubionym kolorze Mamy, a następnie wygraweruj na ozdobie słowa lub datę, która będzie przypominała Mamie, jak bardzo ją kochasz. A gdybyś przy okazji chciała pomóc potrzebującym, kup dla niej bransoletkę z elementem puzzla i wesprzyj Fundację DKMS Polska.

Prawda, że piękny pomysł? ;)

IMG_2008.jpg

Więcej gotowych wzorów Lilou znajdziesz TUTAJ!

Artykuł sponsorowany 


Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Piątek 20.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
post! I did not know about these resources an post! I did not know about these resources an http://freegiftcardgenrator.com and http://asuskr.com and http://onlinefreegiftcodesgenerator.com
Dodano: 2018-11-02 15:20:50 Zgłoś nadużycie
Anonim
jeśli ktoś szuka inspiracji, to ja polecam to: http://kasanaobcasach.com.pl/prezenty-dzien-matki-100-300-500-zl-2286 , fajne pomysły:)
Dodano: 2016-05-24 19:50:07 Zgłoś nadużycie
Anonim
darmowe ogłoszenia w uk, nieruchomości, praca, usługi

http://cooltura.co.uk
Dodano: 2016-05-23 14:17:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×