Czapki z głów! Przyszedł czas na kapelusze!

Jeżeli masz dosyć czapek lub zwyczajnie ich nie lubisz, postaw na kapelusz! To ciekawe i jak do tej pory mało doceniane przez kobiety nakrycie głowy, to hit tego sezonu! Odważ się i wraz z nami wybierz swój ulubiony model!

Czapki z głów! Przyszedł czas na kapelusze!
Czapki z głów! Przyszedł czas na kapelusze!

Przez długi czas kapelusze kojarzyły nam się z salonami i eleganckimi kobietami, które za pomocą tego dodatku dopełniały swoje kreacje. Kapelusze te były na ogół strojne, z dodatkiem kokard wykonanych z tiulu lub połyskującej wstążki z wpiętymi różnokolorowymi broszkami. W latach 80tych często wykorzystywały go gwiazdy rockowej sceny muzycznej, a teraz w końcu nadszedł czas, kiedy noszą je wszyscy. Kapelusze pokochały gwiazdy i blogerki na całym świecie! W dalszym ciągu chętnie noszą je piosenkarki (często dopełniając tym modnym dodatkiem strój sceniczny), upodobały je sobie modelki i aktorki. Stały się widocznym elementem garderoby, który wykorzystują styliści i blogerki, podkręcając tym sposobem swoje stylizacje.
Na ulicy nadal wzbudzają zainteresowanie przechodniów, ale coraz więcej dziewczyn w różnym wieku sięga po to stylowe nakrycie głowy, znajdując tym samym alternatywę dla czapek.

Sklepy oferują nam różne modele, począwszy od standardowych i uniwersalnych krojów, po meloniki czy duże kapelusze z falującym rondem. Najwięcej kapeluszy znajdziemy w ciemnych lub beżowych odcieniach, ale kolorowych i wzorzystych modeli również nie brakuje. Wiele z nich ozdobionych jest ciekawymi dodatkami wokół ronda (skórzane paski, łańcuchy, ćwieki) czy wypustkami zlokalizowanymi na samej górze, imitującymi... kocie uszy. Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Przed zakupem najlepiej przymierzyć kilka modeli kapeluszy i wybrać odpowiednią wielkość ronda, które idealnie będzie współgrało z wielkością twarzy.
Zbliża się okres świąteczny, więc ten rodzaj nakrycia głowy będzie ciekawym prezentem dla osoby, która nie boi się wyróżniać na ulicy i śledzi najnowsze trendy!

Zajrzycie do galerii i wybierzcie z nami swój ulubiony model kapelusza!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet / Mat. prasowe
Dodał(a): Monika Kruk , Wtorek 19.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×