CZAS NA #YOURMOVE ZE SWATCH SKIN

Podczas premiery kolekcji SKIN w Londynie, Swatch przedstawia #YOURMOVE!

mainswatchpremieremilion.jpg

Ponad 300 zaproszonych przedstawicieli mediów i influencerów z całego świata zebrało się w czwartkowy wieczór w Londynie, aby uczestniczyć w premierze nowej kolekcji SKIN. Miejsce premiery –  The Store, pozwoliło zorganizować wyjątkowe spotkanie wokół głównego założenie kolekcji – koncepcji ruchu. 

Lekkość, łatwość użytkowania i minimalistyczne wzornictwo, które towarzyszyły kreatywnemu procesowi tworzenia zegarków SKIN, były także motywem spektaklu „Swatch presents #YOURMOVE”, który poprzedził prezentację jedenastu nowych modeli zegarków.


Przez ponad dwa miesiące zespół utalentowanych kompozytorów, choreografów i tancerzy pracował nad wyrażeniem SKIN i #YOURMOVE za pomocą tańca, aby ruch człowieka idealnie współgrał z wirtualnymi projekcjami. Inspirując się kolekcją – połączeniem klasyki z miejskim stylem – artyści stworzyli niezwykłe widowisko: klasyczni tancerze wystąpili jako PRZESTRZEŃ, natomiast tancerze uliczni odegrali CZAS w fikcyjnej walce emocji, która zawładnęła wyobraźnią widowni. Premiera kolekcji SKIN była punktem kulminacyjnym tego niezwykłego wydarzenia - zaproszeni goście jako pierwsi mogli obejrzeć nowe produkty.


Carlo Giordanetti, dyrektor kreatywny, którzy wraz z wicedyrektorem marki i dyrektorem ds. operacyjnych, Gonzalo De Cevallosem, był gospodarzem wydarzenia, doskonale podsumował to zapierające dech w piersiach wydarzenie: 

"Z dumą przedstawiamy nową kolekcję SKIN - bardzo silnego członka naszej rodziny Swatch, a także hasło #YOURMOVE, które mamy nadzieję, stanie się częścią codziennego języka. W tej kolekcji chcemy podkreślić trzy elementy: lekkość, wolność i chęć wyrażenia własnego ja, które są częścią duszy Swatch”.

swatch 1man.jpg

swatch2man.jpg


SKIN zwiastuje nadejście nowej ery dla najcieńszych modeli Swatch

Nowa kolekcja Swatch – SKIN – narodziła się z chęci odkrycia piękna ruchu i oczekiwania na zmianę. W jej skład wchodzi jedenaście minimalistycznych modeli, dostępnych dla mężczyzn i kobiet w dwóch rozmiarach kopert. Nowy styl to połączenie prostej, uniwersalnej elegancji z innowacyjną kopertą, na której wzdłuż łączenia przebiega wyjątkowa, dwukolorowa fala.


Każdy model, począwszy od SKINSKIN - subtelnego, prawie niewidocznego zegarka, po SKINNOIR i jego przyciągającą uwagę czarno-białą kolorystykę, cechuje się wyrazistym motywem fali, koronką w kształcie oszlifowanego klejnotu i elegancką tarczą. Różnorodna kolekcja jest dostępna w dwóch rozmiarach – Regular i Big – lecz jej wspólnym elementem jest niezwykła lekkość, dzięki której zegarki dają poczucie wolności i inspirują do ruchu.

swatchzegarki1male.jpg

swatchzegarki2male.jpg

#YOURMOVE

Ruch stanowi istotę każdego elementu SKIN, lecz co tak naprawdę oznacza..? #YOURMOVE, czerpiąc inspirację z marzeń, pomysłów i możliwości, przedstawia historię transformacji. Jest opowieścią o wolności i przełomowych momentach w życiu, kiedy człowiek pozwala sobie na kontakt z własnymi emocjami, dokonuje zmian i rzuca się w wir tańca z nieznanym. SKIN to wyrażanie własnego „ja” – siła pewności siebie i umiejętność życia według własnych zasad. Swatch SKIN uosabia właśnie takie historie. Przez cały rok będziemy je prezentowali na wszystkich kanałach społecznościowych Swatch.

Zobacz, jak prezentuje się najnowsza kolekcja zegarków Swatch Skin:   


zdjęcia, źródło: materiały prasowe Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 21.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×