Czy to najbardziej niedoceniona fashionistka na tegorocznych galach?

Zobacz olśniewające stylizacje Hailee Steinfeld z czerwonych dywanów!

haileemainmain.jpg

Hailee Steinfeld to gwiazda, która pomimo młodego wieku ma już na swoim koncie całkiem niezły dorobek zawodowy. Steinfeld jest bowiem zarówno wziętą aktorką, jak i piosenkarką. Być może widziałaś ją w takich produkcjach, jak "Zacznijmy od nowa", gdzie grała u boku Marka Ruffalo i Keiry Knightley lub w nowej wersji "Romeo i Julii", gdzie zagrała główną rolę żeńską u boku przystojnego Douglasa Bootha. Na pewno o uszy obiły Ci się również jej piosenki, np. "Love Myself" czy "Rock Bottom", które chętnie puszczane są w rozgłośniach radiowych. 

Jednak oprócz jej dorobku zawodowego, na uwagę zasługuje także jej styl. Zwłaszcza ten, jaki prezentuje na czerwonych dywanach. Ostatnio Hailee pokazała się bowiem w kilku świetnych stylizacjach podczas największych gal wręczenia nagród, ale przeszły one w mediach bez większego echa. To błąd. Niektóre zagraniczne serwisy, które dojrzały jednak potencjał drzemiący w młodej gwieździe nazywają ją idealnym stylistycznym połączeniem Jennifer Lopez i Gwyneth Paltrow. Co o tym sądzisz? 

Naszym zdaniem, jak i zdaniem niektórych komentatorów wydarzeń w świecie mody, Steinfeld miała na ostatnich ceremoniach rozdania Oscarów i Złotych Globów jedne z najlepszych kreacji. 

Nie wierzysz? Zobacz sama. Oto piękne, iście bajkowe i idealnie wpisujące się w obecne trendy stylizacje Hailee Steinfeld z ostatnich dni i tygodni. Uwierz nam, o tej młodej fashionistce będzie jeszcze głośno!

Hailee Steinfeld podczas 89. ceremonii rozdania Oscarów: 

haileeoscars11.jpg

haileeoscars22.jpg

 Steinfeld na tegorocznej gali rozdania Złotych Globów:

haileeoscars333.jpg

haileeoscars444.jpg


Hailee podczas afterparty po Oscarach 2017

Hailee Steinfeld na Instagramie 

zdjęcia: FameFlynet, Instagram.com/haileesteinfeld 

Zobacz też: Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 02.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×