Diamentowy weekend w nowym Klifie!

Premiera nowego oblicza Domu Mody Klif w Warszawie już w ten weekend! 1 i 2 grudnia czeka na Was wiele atrakcji i fantastycznych zakupów. Zapraszamy do ''nowego'' Klifa!

KLIF

,,Zmieniamy się dla Ciebie’’- to hasło towarzyszyło remontowi, dzięki któremu Klif zyskał nową, bardziej odpowiednią dla swojej tożsamości oprawę.  Kameralne wnętrza i niespotykana atmosfera zawsze były domeną tego Domu Handlowego. Jednak tym razem Klif zaprezentuje się w zupełnie nowej odsłonie. Już w weekend (1-2 grudnia) na klientów Klif'a czekają fantastyczne atrakcje! Pokazy mody, gotowanie, spotkania z gwiazdami i zakupy pomogą poznać każdemu ''nowy'' Klif od najlepszej strony.

KLIF

Nowa fasada Klif'a inspirowana szlachetnością diamentu!

Sobota 1 grudnia stoi pod znakiem pokazów mody. Eleganckie akcesoria i dodatki, niebanalne pomysły na strój biznesowy, pokaz kolekcji casual oraz ekstrawaganckie, wieczorowe kreacje będą elementami tego wydarzenia. Event poprowadzi Agnieszka Martyna. Sobotę uświetni również obecność cenionej stylistki, Różeny Opalińskiej oraz pokaz Jarosława Juźwina – projektanta młodego pokolenia. Oprawę muzyczną zapewni duet - DJ Herc & Lena Sax.


Niedziela 2 grudnia to dzień kiedy klienci będą mogli spotkać się z pasjonatką wyrafinowanej kuchni – Magdą Gessler. Goście wezmą udział w pokazach przyrządzania potraw oraz rozmowach o fascynacjach modowych i kulinarnych. Tego dnia specjalny koncert zagra również Katarzyna Rodowicz.

W weekend w witrynach wybranych salonów pojawią się aktorzy z Teatru pantomimy - AKT.

KLIF

Nowe, eleganckie wnętrze Domu Mody Klif w Warszawie

W weekend 1 i 2 grudnia koniecznie  odwiedźcie  Dom Mody Klif

ul. Okopowa 58/72 Warszawa


Nie masz czasu na chodzenie po sklepach, ale lubisz zakupy i czekasz na gorące okazje i wyprzedaże? ZAJRZYJ tutaj i zobacz co kryją dla Ciebie sklepy internetowe!

zalando-glowne-131afa89fe5880169dbc1377a8a35a80_be6fda.jpg

Foto: Klif- mat.prasowe

Zródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Natalia Kovacs , Czwartek 29.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×