Dlaczego lubimy kupować ubrania przez internet?

Kobiety kochają robić zakupy. Sprawdźcie, dlaczego także te robione przez internet tak przypadły im do gustu.

Dlaczego lubimy kupować ubrania przez internet

Zakupy przez internet stały się codziennością. Od dawna na aukcjach kupowaliśmy różnego rodzaju przedmioty. Teraz ogromną popularność zyskały sklepy internetowe konkretnych marek. Jakie są ich zalety? Dla przykładu, jeżeli zamówimy coś ze sklepu www.sugarfree.pl, dostawa produktu może być już tego samego dnia i to bez żadnej dopłaty! Co prawda na razie jest to dostępne w Warszawie, ale marka już wkrótce poszerzy to rozwiązanie także na Poznań i Łódź. Czyżby szykowała się prawdziwa rewolucja w e-handlu?

Jak pokazuje badanie przeprowadzone przez TNS Polska, aż 84% Polaków lubi zakupy w Internecie. Co więcej, korzystanie z nich okazuje się dla nich po prostu przyjemnością oraz źródłem inspiracji, co deklaruje aż 82% badanych.

Utarło się, że kobiety lubią chodzić po centrach handlowych. Tak, to prawda, ale ostatnio coraz chętniej spotykają się ze swoimi znajomymi na kawie i przeglądają propozycje sklepów internetowych. Jest to o tyle wygodne, że nie trzeba przemierzać czasem całych kilometrów w celu porównania kilku modeli oraz cen. W internecie czeka także wiele okazyjnych ofert cenowych.

Co ciekawe, osoby biorące udział w badaniu TNS Polska stwierdziły, że kupowanie online jest tak samo bezpieczne, jak kupowanie w tradycyjnym sklepie.

Lubicie robić zakupy przez internet? Co najbardziej w nich cenicie?

Zobaczcie także: Przegląd sukienek w sam raz na majówkę

Źródło: TNS Polska/ MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 15.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
karolina5265
Nie lubię chodzić po sklepach, dlatego zakupy internetowe są dla mnie najlepszą opcją. Macie tak samo jak ja? Dzięki temu, że robię dużo zakupów w sieci znam już kilka sposobów płatności. Teraz spotkałam się w jednym sklepie z nowym systemem płatności cashbill.pl/platnosci. Zastanawiam się, czy z niego skorzystać, bo nie wiem dokładnie, jak działa. Na szczęście na stronie mają wersję demo, która trochę mi pomoże.
Dodano: 2018-03-20 20:44:54 Zgłoś nadużycie
Anonim
Uwaga na Arena.pl nowy sklep, a raczej w nowej odsłonie ;kupujący jak i sprzedający poprzez swoje aktywności uzyskuje prawo do nabycia akcji spółki arena.pl S.A. Jest przygotowanych ponad 21 min akcji a łącznej wartości ponad 10 mln złotych dla użytkowników.
Dodano: 2016-04-04 18:10:45 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×