Do czego służy najmniejsza kieszonka w spodniach?

Jest tak mała, że rzadko coś w niej chowamy, więc dlaczego producenci zdecydowali się na jej wprowadzenie? Znamy odpowiedź.

Do czego służy najmniejsza kieszonka w spodniach?

Chyba nie ma kobiety, która powiedziałaby, że w jej szafie nigdy nie gościły jeansy. Są to najpopularniejsze spodnie świata. Charakteryzuje je różnorodność kolorów i fasonów.

Jeżeli zazwyczaj decydujecie się na klasyczny model, który ma pięć kieszeni, zapewne nie raz zastanawiałyście się do czego służy ta miniatura przegródka, do której praktycznie nic się nie mieści. Nie, to nie jest jedynie ozdoba spodni.

Zobaczcie także: Płaszcz na zimę - zobaczcie propozycje marki Awesome.


Tajemnicę tego maleńkiego schowka wyjawiła Renata Janoskova współpracująca z marką Levi Strauss.

Zatem jaką funkcję spełnia ta mała kieszonka?

Zobaczcie także: Co mówią o Tobie ubrania, które nosisz?

Jej historia sięga... kowbojów! Miała być bowiem udogodnieniem właśnie dla nich. Służyła jako schowek na zegarek. Na początku panowie nosili zegarki na łańcuszku, co w czasie np. jazdy konno nie było zbyt praktyczne, zatem stworzono malutką kieszonkę, do której mogli je bezpiecznie chować.

Jesteście zaskoczone? Wolałybyście aby już nie dodawano tego maleńkiego schowka do spodni?Zobaczcie także:Foto: Thinkstock

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 25.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
CALE SZCZESCIE ZE JEST BO W PRZECIWNYM RAZIE NIE IALA BYM JAKO 13LATKA CHOWAC 2ZL ,5ZL .POZDROWIONKA DLA MILIONA KOBIET W SOBOTE WIECZOR ;) Z ZIMNEJ ANGLII
Dodano: 2016-01-30 21:11:54 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×