Doda w stylowym ponczo!

Nie da się ukryć, że za oknem zrobiło się nieco zimniej. Nie chcecie jeszcze wyjmować z szafy jesiennych płaszczy. Idealnym rozwiązaniem będzie stylowe ponczo. Nie wiecie jak je nosić? Weźcie przykład z Dody!

Doda w stylowym ponczo!

Doda w stylowym ponczo!


Ostatnią udaną stylizację Doroty Rabczewskiej mogliśmy oglądać podczas Mistrzostw niepełnosprawnych w szermierce. Piosenkarka pojawiła się w bardzo modnym w jesiennym sezonie ponczo koloru szarego z czarnym suwakiem. Okrycie wierzchnie zakrywało wszystko co Dorota miała pod spodem, w oczy rzucały się jedynie czerwone, wyzywające szpilki, będące zapowiedzią reszty stylizacji. Gwiazda znana jest z tego, że lubi skąpe zestawienia w modzie. Tym razem zdecydowała się na połączenie drapieżnej, skórzanej bluzki z rękawem 3/4 oraz miniówki z frędzlami. Stylizację dopełniły efektowne okulary z grubymi oprawkami oraz biżuteria.

Idąc za przykładem Dody i wprowadzając do swoich stylizacji ponczo, zwróćcie uwagę na tych kilka cennych rad:

1. Obszerne i długie ponczo dobrze wygląda na wysokich sylwetkach, dlatego jeśli jesteście drobnej budowy i raczej nie należycie do najwyższych, postawcie na nieco mniejszy i krótszy krój.

2. Ponczo najlepiej wygląda ze smukłym i dobrze dopasowanym dołem. Mogą być to legginsy, obcisłe rurki lub rajstopy. Ważne jest to aby wyeksponować zgrabne nogi!

3. Jeśli chcecie podkreślić swoją talię, dobrym sposobem przy noszeniu poncza jest spięcie go stylowym paskiem w talii. Będziecie bardzo zadowolone z efektów.

4. Ponczo najlepiej wpasowuje się w styl boho i etno. Nie znaczy to jednak, że powinnyście hamować swoją inwencję twórczą. Jeśli zrobicie to ze smakiem, śmiało wykorzystujcie je w stylizacjach minimalistycznych, glamour a nawet glam-rockowych.

Do dzieła!


Doda w stylowym ponczo!

Doda w stylowym ponczo!

Doda w stylowym ponczo!

Doda w stylowym ponczo! Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 29.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×