Co robić, jeśli pierścionek zaręczynowy jest okropny?

Znalazłaś partnera swoich marzeń. Ukląkł, poprosił Cię o rękę, a Ty powiedziałaś "tak". Wszystko wyglądało jak bajka, dopóki nie pokazał Ci pierścionka. Co zrobić, aby nie zranić uczuć partnera? Zobacz, jak wybrnąć z tej trudnej sytuacji.

iStock-171385786.jpg

Zachowaj spokój

To zrozumiałe, że na początku możesz nieco spanikować. Chciałabyś pokazać, jak szczęśliwa i podekscytowana jesteś, ale nie potrafisz. Weź głęboki oddech i spróbuj ochłonąć. Za chwilę pojawią się myśli, że mężczyzna, który właśnie obdarowuje Cię pierścionkiem, kompletnie do Ciebie nie pasuje. Musisz wiedzieć, że pierścionek nie ma nic wspólnego z Waszym związkiem!

Zwróć uwagę na pozytywy

Być może pierścionek zaręczynowy nie przypadł Ci do gustu, ale zastanów się... Czy naprawdę nie ma w nim nic, co mogłabyś pokochać? Możesz spokojnie porozmawiać z partnerem o rzeczach, które chciałabyś zmienić. Pierścionek zaręczynowy to wspaniały poradunek, dlatego jego wygląd, nie powinien być prowodyrem stresu, zdenerwowania, a tym bardziej kłótni.

Porozmawiaj z partnerem

Skoro jesteśmy przy rozdziale kłótni. Rozważmy szerzej ten wątek. Jeśli naprawdę czujesz, że nie będziesz mogła żyć z tym pierścionkiem, musisz zakomunikować partnerowi, jak się czujesz. W tej rozmowie uczciwość jest zdecydowanie najlepszą polityką. Postaraj się być szczera, ale łagodna. To w końcu pierścionek, któremu Twój narzeczony z pewnością poświęcił wiele czasu i serca.

Uwzględnij jego uczucia

Pomimo tego, że rozmawiacie o Twoich uczuciach dotyczących pierścionka, powinnaś mieć na uwadze również uczucia partnera. Jeśli możesz, zapytaj go, dlaczego wybrał akurat ten model. Być może kierował się sercem lub wspomnieniami, które z Tobą wiąże. Być może jego słodka opowieść podważy Twoją opinię.

Naucz się z nim żyć

Oczywiście jedną z możliwych opcji jest życie ze znienawidzonym pierścionkiem, ale w tej sytuacji być może pocieszającym faktem będzie to, że reprezentuje on miłość Twojego partnera do Ciebie! Czy to nadal nie łagodzi niechęci?

To nie koniec świata!

Jeśli Twój partner dał Ci pierścionek zaręczynowy, który kompletnie nie wpisał się w Twój gust i styl, możesz go po prostu wymienić. Nie musisz panikować. Poświęć trochę czasu na przemyślenie tej delikatnej kwestii, a następnie bądź otwarta i uczciwa. Pamiętaj, to najszczęśliwszy czas w Twoim życiu, nie ma powodu, aby przejmować się biżuterią.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 11.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Nowoczesne tkaniny dziecięce sklep http://tkaninydzieciece.com.pl sprawdź sam
Dodano: 2017-11-16 14:29:23 Zgłoś nadużycie
Anonim
Marka Auroria ma same sprawdzone pierścionki zaręczynowe. Przeważnie klasyki. Nie ma szans na popełnienie błędu :) https://auroria.pl/kategoria/pierscionki-zareczynowe
Dodano: 2017-05-11 22:55:13 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×