Najmodniejsze młodzieżowe torby szkolne

Początek września to czas, kiedy wybiera się torby do szkoły lub na uczelnię, ponieważ dzisiaj szkoła to również moda. Dzieci już od najmłodszych lat starają się wyglądać pięknie i modnie. Proponujemy zestawienie najfajniejszych młodzieżowych toreb do szkoły.

torby młodzieżowe.jpg

Torby noszone do szkoły powinny być przede wszystkim funkcjonalne i praktyczne. W tym roku wybiegi skradły torby z ciekawymi printami i zdobieniami, bo kto powiedział, że praktyczne nie może być piękne? Możesz również wybrać plecak, który po modyfikacji stanie się wygodną torbą. Jeżeli Twoje dziecko może sobie pozwolić na noszenie mniejszej ilości książek do szkoły wybierz torbę a la worek w stylu vintage.

MŁODZIEŻOWA TORBA SZKOLNA NA RAMIĘ

Grafiki ze śmiesznymi kotami lub napisami to prawdziwe hity tego sezonu! Pamiętaj, aby wybrać torbę, która będzie służyła Twojemu dziecku przez długi czas. Dobrym wyborem będą zatem każdego rodzaju torby ze skóry. Skóra nie zniszczy się tak szybko, jak inne materiałowe torby i będziesz miała pewność, że nie trzeba będzie wymieniać torby za kilka tygodni ze względu na urwany pasek.

Jeżeli Twoje dziecko ma swoich idoli, sprawisz mu ogromną radość, wybierając młodzieżową torbę na ramię z logo ulubionego zespołu lub zdjęciem ulubionego aktora. Oczywiście pamiętaj o tym, że torby powinny być na tyle szerokie i wysokie, aby mogły pomieścić książki o nietypowych rozmiarach.

Ostatnim trendem wśród młodzieżowych toreb są gumowe torby z żeglarskimi rączkami. Sprawdzą się nie tylko w drodze do szkoły, ale także na wyjściach towarzyskich lub wycieczkach. Wyróżnia je możliwość samodzielnego komponowania kolorów. Torby są uniwersalne, ale ich ogromną zaletą jest również to, że są lekkie, zatem ilość książek i waga torby nie powinna przeciążyć Twojego dziecka.

PROBLEMY Z KRĘGOSŁUPEM

Jeżeli możesz zasugerować coś swojemu dziecku, pomyślcie wspólnie o tym, czy plecak nie okaże się lepszym rozwiązaniem. Plecaki królują na wybiegach u najpopularniejszych projektantów już od wielu lat, a lepiej odciążą kręgosłup. Niezwykle popularne w tym sezonie są plecaczki z kwiatowymi wzorami i plecaki worki. Zadbaj o to, aby Twoje dziecko oprócz bycia modnym było również zdrowe. Noszenie torby z ciężkimi książkami na ramieniu może spowodować wiele poważnych problemów z kręgosłupem. Ciężar powinien być równomiernie rozłożony ze względu na zachowanie prawidłowej postawy ciała. Oprócz przykrych odczuć związanych z bólem, długotrwałe noszenie ciężkiej torby na jednym ramieniu może powodować uszkodzenie stawów międzywyrostkowych. 

Zdjęcie: iStock

ID galerii:772


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Piątek 02.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
karolina5265
Zdecydowanie torby młodzieżowe są hitem nie tylko wśród młodzieży, ale i osobom starszym zaczynają się one podobać. Taka torba oprócz wyglądu jest bardzo funkcjonalna, bo można w niej schować wiele potrzebnych rzeczy.
Dodano: 2018-02-14 15:52:40 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×