W które torebki warto inwestować?

Projektów torebek od projektantów jest całe mnóstwo. Które z nich stanowią świetną inwestycję? Sprawdź!

ThinkstockPhotos-458952971.jpg

Ubrania od projektantów bywają wielce kosztowne. Często zwykła bluzka może kosztować fortunę, nie mówiąc już o butach czy dodatkach. Przkładowo legendarna już torba Birkin kupiona przed 10-cioma laty potrafi podwoić swoją wartość, szczególnie, gdy jest odpowiednio zadbana. Chcesz odpowiednio zainwestować? Kup jedną z poniższych torebek, a za kilka lat sprzedasz ją z zyskiem!

Zobacz także: Poznaj dziwne fakty na temat butów

Hermès Birkin

Listę musiałyśmy zacząć od najbardziej pożądanej torby na świecie. Zapisy na nią się nie kończą, a apetyt rośnie szybciej niż dom mody może je wyprodukować. Drugą flagową torbą jest model Kelly (inspirowany samą Grace Kelly) - równie rozchwytywana jak jej siostra Birkin. Obydwie są najlepiej sprzedającymi się torbami od lat, a jednak nadal są unikatowym dodatkiem każdej fashionistki.

Chanel 2.55

Skoro Birkin mogła podwoić swoją wartość, znany dodatek od domu Chanel również ma na to szansę. Wbrew opiniom, limitowane edycje nie idą aż tak w górę, jak odpowiednie rocznikami klasyczne, skórzane. Kilka lat temu 2.55 można było kupić za nieco ponad 6 000 - teraz ta sama może osiągać wartość do 20 000 (!) tysięcy. Podobnie jest z modelem Boy Bag - jednak jego cena nie rośnie tak szybko, jak 2.55.

Polecamy: Torebki inspirowane gwiazdami

Luis Vuitton Neverfull

85% wszystkich modeli sprzedawanych pod logo LV to właśnie Neverfull. Jest klasyczna, pojemna i do tego nigdy nie wychodzi z mody, dzięki unikatowym kształtom. Pasuje zarówno do eleganckiego stroju na codzień do pracy, jak i do piątkowego wypadu na drinka z koleżankami czy weekendowy wypad za miasto. Jak rośnie jej cena? Im starsze modele i bardziej zadbane, tym cena rośnie do tysiąca złotych na rok.Źródło: WhoWhatWear

Zdjęcie: ThinkStock


Dodał(a): Anna Guzek , Sobota 20.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×