Drogie i tanie - czyli jak sieciówki inspirują się wielkimi domami mody w najnowszych kolekcjach

Sprawdź, czym w tym sezonie zainspirowały się popularne sklepy!

cover buty.png

Nie od dziś wiadomo, że sklepy z odzieżą fast fashion, czyli tak zwanej szybkiej mody robią wszystko, by przyciągać klientów i to jak najczęściej. Tym samym działają prężnie i szybko wychwytują trendy pojawiające się w świecie wielkiej mody. Z jednej strony dzięki temu każda z nas ma szansę na modną torebkę czy buty nie wydając za to pięciu swoich pensji, z drugiej - czy kopiowanie jest fair?


Na pierwszym miejscu sklepów najszybciej goniących i reagujących na trendy jest ZARA. Już nie raz w swojej ofercie pokazywała torebki niczym nie różniące się od słynnych Chloe za 1500 euro. Zobacz, co znalazłyśmy w najnowszej kolekcji!


1. Baletki na obcasie niczym Chanel. Tutaj podobieństwo jest uderzające. Jakiś czas temu pisałyśmy Wam o klasykach tego najbardziej prestiżowego domu mody. Jak widać ZARA szybko wykryła powracający trend.2. Pantofle w szpic z wiązaniem a’la Dior. Jakiś czas teamu Sara Mannei - Boruc chwaliła się swoimi butami od Diora, za które momentalnie została skrytykowana ze względu na ich wysoką cenę. W tym przypadku ZARA również wykorzystała moment i postanowiła się zainspirować. 


Polecamy też: Ekskluzywna marka od H&M3. Torebka Chanel. Prostokątna torebka na łańcuszku? W tym sezonie również w ZARZE. Ostatnio bardzo podobna dostępna była również w MANGO.A Ty jak uważasz? Czy inspirowanie się wielkimi domami mody jest fair?

Czy sieciówki zaniżają numerację? 

Zdjęcia: Zara.com


Dodał(a): Anna Guzek , Sobota 23.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×