Dzień Matki tuż tuż!

Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś co w tym roku podarujesz swojej mamie w tym wyjątkowym dla niej dniu, zobacz nasze propozycje. Oferujemy przegląd najmodniejszych i najbardziej stylowych dodatków, które trafią w gust nawet najbardziej wybrednej!

Dzień Matki tuż tuż!

Dzień Matki tuż tuż!


Możemy mieć lepsze czy gorsze relacje z naszymi mamami, ale jedno jest pewne: my zostaniemy jej dziećmi na zawsze, a ona na zawsze pozostanie kobietą, która ofiarowała nam dar życia. Często w ciągu roku zapominamy zadzwonić, zapytać się co u niej, dać jej się wygadać czy po raz kolejny zapytać czy aby na pewno starcza nam pieniędzy na jedzenie.

Aż w końcu przychodzi ten jeden dzień w roku obok którego nie można przejść obojętnie. Jej dzień. Dzień Matki. Biegniemy wtedy tłumnie do sklepów i nagle zdajemy sobie sprawę, że nie mamy pojęcia czy kupić mamie nową torebkę, broszkę, książkę.

Nasze mamy nie patrzą na metki, często nie chcą drogich prezentów, ale pamięć o niej samej. Tak, więc jeśli jeszcze nie wybrałaś się do centrum handlowego przejrzyj nasze propozycje!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ Thinkstock


Dodał(a): Wiktoria Malicka , Piątek 24.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×