Dziwna stylizacja Aleksandry Mikołajczyk

Nie raz zastanawiałyśmy się czym kierują się rodzime gwiazdy stylizując się na ''wielkie wyjścia''. Przykładem może być aktorka Aleksandra Mikołajczyk, która chyba trochę zbyt poważnie potraktowała sformułowanie ''strój galowy''. Zobaczcie sami:

Aleksandra Mikołajczyk

Aleksandra Mikołajczyk

Aleksandra Mikołajczyk znana głownie z ról serialowych (np. "Samo życie") pojawiła się ostatnio na pokazie kolekcji Mariusza Szymojko. Wygląda na to, że aktorka postawiła na elegancki look i za wszelką cenę chciała wyglądać ''na bogato''. Aleksandra Mikołajczyk wybrała na tę okazję długą czarną suknię ze lśniącej satyny z barokowym gorsetem i czarne błyszczące szpilki. Niestety suknia wygląda jakby była wyjęta z szafy po studniówce a fryzura i makijaż aktorki jeszcze pogorszyły sprawę. Ogromny tapir w stylu Mody na Sukces i zdecydowanie za bardzo rozświetlone oczy dają trupi efekt. Nie wiadomo czy była to całkowicie zamierzona stylizacja ponieważ Aleksandra Mikołajczyk wygląda na odrobinę przestraszoną... Czasami jednak warto postawić na skromniejszą stylizację, co za dużo to nie zdrowo.

 

Podoba wam się Aleksandra Mikołajczyk w barokowej wersji?

Aleksandra Mikołajczyk

Włosy sztywne od lakieru i białe oczy... Taka oprawa nie służy delikatnej urodzie Aleksandry Mikołajczyk

Aleksandra Mikołajczyk

Zalotnie odsłonięta nóżka ukazała tylko ciężki but dobrany do lejącej się czarnej satyny...

Nie tylko nasze gwiazdki lubią się czasami pokazać. ''Przerost formy nad treścią'' ostatnio zaatakował również sławną celebrytkę, która z dobrym smakiem ma niewiele wspólnego. O kogo chodzi? Zobaczcie TUTAJ!

ffn-rij-lohan-liz-112012-50950899-87a5b254620c95cdd15092dc416cafd9_163dbe.jpg

Foto: KAPiF

Zródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Natalia Kovacs , Wtorek 27.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×