Eko trampki - Civic Duty

Marka Civic Duty przedstawia ekobuty. Pomysł narodził się za wielką wodą w USA, gdy pomysłodawca Steven Weinreb stracił pracę w wyniku kryzysu gospodarczego. To spowodowało narodziny idei stworzenia butów z papieru.

civic gł.jpg

Materiały wykorzystywane do produkcji są w 100% naturalne i nadają się do recyclingu. Do stworzenia każdej pary firma Civic Duty używa popularnych kopert świetnie znanej marki FedEx. Dzięki temu obuwie jest wodoodporne, niesamowicie wygodne, oddychające, a nawet bardziej wytrzymałe niż naturalna skóra. Wszystkie modele są celowo delikatnie pogniecione, dzięki czemu mają swój charakterystyczny wygląd nawiązujący do stylu Vintage.

Wszystkie buty w kolekcji zostały wyposażone w charakterystyczną ściągająca gumkę, dzięki czemu nawet sznurowane założymy w 5 sekund. Dzięki wykonaniu z delikatnych materiałów ich pięta jest miękka, co pozwala je "zagnieść" i nosić wsuwane! Są dostępne w salonach Hego’s w różnych kombinacjach kolorystycznych. Cena jak większości produktów eko zaskakuje - 249zł.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Fashion Week Poland edycja 6.

Zipp Evolution & Rak’n’Roll

Zuo corp. sezon wiosna/lato 2012
Dodał(a): Agnieszka Yilmaz , Środa 02.05.2012 (aktualizacja: 2012-04-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
aleksandrahc
Fajne, ale niestety nie na każdą kieszeń ;)
Dodano: 2012-08-18 17:20:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×