Eva Minge & Esotiq Pret-a-Porter

Inspiracją do stworzenia kolekcji Jesień/Zima 2012/2013 prezentowanej w moskiewskim Congress - Hall of World Trade Center dla projektantki była tajga. Dzikość natury, lasy, porośnięta gleba mchem i paprociami, to odzwierciedlenie kreacji zaproponowanych przez projektantkę.

Eva Minge

Wysokiej jakości materiały jak wełna kaszmirowa, aksamit oraz jedwab i dżersej dopełniły świetne konstrukcje .
Aksamit jest materiałem dominującym w kolekcji. Mocnym akcentem są dodatki  zaprojektowane przez Evę : ciężkie łańcuchy podkreślają mocny charakter kolekcji, futrzane czapy oraz skórzane rękawiczki. Paleta kolorystyczna jest oszczędna i niebywale precyzyjnie dobrana: granat, czerń, szafir, czekoladowy brąz oraz  rudy podkreśliły kompletny obraz kobiety  z myślą o której powstała kolekcja.

Kobieta jest najważniejsza dla Evy Minge w procesie tworzenia. To  wojowniczka, silna  i pewna swojej sensualności kobieta. W prezentowanych projektach pojawią się również futra , kozaki  z ćwiekami oraz torby w dwóch liniach: Classic i Crazy, oczywiście w całości zaprojektowane przez designerkę. Kolekcja jesień/zima 2012/13 Eva Minge & Esotiq składa się z trzech linii: klasycznej, awangardowej oraz weekendowej.


To był pierwszy pokaz Evy Minge na Mercedes Benz Fashion Week Russia w Moskwie. Kolekcja odniosła wielki sukces i została gorąco przyjęta przez rosyjską publiczność. Eva Minge po raz kolejny podbiła serca naszych wschodnich sąsiadów. Wśród  gości, był znany multimilioner James Goldstein. Miłośnik i pasjonat mody zapraszany na  najważniejsze wydarzenia branży modowej na świecie. W niedalekiej przyszłości Eva Minge & Esotiq planuje otwarcie flagowego butiku w Moskwie oraz kilkunastu na terenie całej Rosji. Na widowni pojawiły się również największe rosyjskie gwiazdy, styliści oraz redaktorzy najbardziej liczących się magazynów jak: Grazia, Collezioni, Elle… Niezmiennie Evę w jej zagranicznych podbojach wspierają polscy dziennikarze, którzy również tego wieczoru oklaskiwali  projektantkę.

Źródło: Mat. prasowe
Foto: AKPA 

Przeczytaj również:

Dama PIK(sel)

Riccardo na fali

Mistrz ceremonii
Dodał(a): Agnieszka Yilmaz , Piątek 06.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×