Gwen Stefani kończy 43 lata!

Sto lat, sto lat... Gwen Stefani kończy dziś, uwaga, 43 lata! W latach 90 dorobiła się łatki szalonej buntowniczki, która konwenanse (zarówno w muzyce jak i w modzie) ma za nic i zawsze chodzi swoimi ścieżkami... Tak jej zostało. Matka dwójki urwisów, przykładna żona, projektantka mody, estradowa diva - to tylko niektóre z życiowych ról Gwen. Ta kobieta nas inspiruje!

Gwen Stefani

Gwen Stefani kończy 43 lata!

Do zespołu No Doubt dołączyła w wieku 18 lat i nie może się z nim rozstać do dziś! Niedawno grupa spotkała się ponownie, by nagrać szósty już z kolei album zatytułowany "Push and Shove", na którym wracają do punkowo - rockowych korzeni przyprawionych nutą ska. Jest dość skocznie! W latach dziewięćdziesiątych Gwen ostro eksperymentowała z wizerunkiem - pamiętacie jej niebieskie lub różowe włosy? Dziś trzyma się swojego znaku rozpoznawczego, czyli blond fryzurki i czerwonej szminki... Zdecydowanie wychodzi jej to na dobre. Zobaczcie galerię codziennych stylizacji Gwen. Z takim wyczuciem stylu trzeba się po prostu urodzić...

Nie tylko Gwen uległa modzie na modę... Które gwiazdy odniosły w branży sukces, a które spektakularną porażkę - dowiecie się tutaj!

Gwen Stefani

Foto: mat. prasowe, Fame Flynet

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Natalia Woroniec , Środa 03.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
43 lata??????? wyglada jak dwudziestoparo latka...
Dodano: 2012-10-03 23:44:48 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×