Gwiazdy wystawiają swoje ubrania na sprzedaż!

Nie wszyscy wiedzą o tym, że polskie gwiazdy ochoczo wysprzedają swoje garderoby. Nic w tym dziwnego, kiedy szafa pęka w szwach a popyt na modowe skarby gwiazd jest duży, interes satysfakcjonujący wszystkie strony gotowy! Pytanie: kto? gdzie? i za ile?

Gwiazdy wystawiają swoje ubrania na sprzedaż!

Gwiazdy wystawiają swoje ubrania na sprzedaż!

Gwiazdy mają to do siebie, że błyszczą, nie tylko na czerwonych dywanach, ale i w codziennym życiu. Poza niezaprzeczalną charyzmą, ujmują świetnym stylem, który jest wart naśladowanie.
Często jest tak, że zobaczymy jakąś znaną osobę w ubraniu, które koniecznie chcemy mieć. Miesiącami szukamy czegoś choć odrobinę podobnego. Po co? Skoro możemy mieść dokładnie to, prosto z szafy ulubionej gwiazdy!

La Moda ma nam do zaproponowania garderoby gwiazd, do współpracy przystąpiło ok. 30 znanych kobiet ze świata polskiego showbisnesu. Zszokują Was takie nazwiska jak: Maja Sablewska, Ola Kwaśniewska, Ola Szwed, Edyta Herbuś, Natasza Urbańska czy Martyna Wojciechowska! Grono cały czas się powiększa, następną na liście, która o tworzy przed nami swoją szafę i podzieli się jej dobrodziejstwem, będzie Edyta Górniak.

Przekazane do sprzedaży ubrania są przede wszystkim unikatowe i wycenione na portfel każdej fashionistki, ceny na prawdę nie są wygórowane a jest w czym przebierać.


Więcej na ten temat dowiecie się oglądając poniższy filmik:

Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: La Moda/Newseria Lifestyle/KAPiF

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 24.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Jak uczyć się angielskiego? Na stronie www.fiszki.pl znajdziesz fiszki, które pomogą Ci w codziennym nauczaniu słówek. 11 języków, mnóstwo zestawów oraz możliwości. Dzisiaj zamów swój zestaw na www.fiszki.pl i naucz się mówić po niemiecku, angielsku, hiszpańsku czy chińsku!
Dodano: 2014-01-25 21:45:14 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×