Historia miłosna Missoni...

Każdy zna jakieś miłosne historie... Niektóre z nich trwają nieprzerwanie od prawie 60 lat! Przeczytajcie o fantastyczniej historii miłosnej w domu mody MISSONI! Romansie nie tylko z modą...

 Missoni

Historia założycieli domu mody Missoni to prawdziwe Love Story! Mało kto wie, że sympatyczni staruszkowie, Tai i Rosita, od których wszystko się zaczęło, poznali się na sportowej Olimpiadzie w 1948 roku. Rosita, która przyjechała do Londynu na kurs językowy, przypadkowo znalazła się na stadionie Wembley gdzie jej przyszły mąż, Ottavio Missoni,  konkurował w zawodach biegu przez płotki. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia i kiedy oboje zostali zaproszeni do wspólnych znajomych parę dni po Olimpiadzie, nie mogli oderwać od siebie wzroku. Od tego momentu para stała się nierozłączna! Rositę, której rodzice prowadzili firmę odzieżową i Ottavio, który zaprojektował stroje dla drużyny olimpijskiej, połączyła oczywiście miłość do mody i kreatywność, którą odznaczają się do dnia dzisiejszego.

PRZECZYTAJ o życiu i karierze Margherity Missoni!


Od 59 lat w sobie zakochani, Tai i Rosita stworzyli prawdziwie rodzinne modowe imperium! Synowie oraz córka od lat zarządzają firmą, natomiast wnuczki projektują, są twarzami i inspiracją marki Missoni. Mimo podeszłego wieku, państwo Missoni nie zamierzają przejść na emeryturę. Nadal z wielkim powodzeniem projektują ubrania, akcesoria i wnętrza pod szyldem swojego nazwiska. Kreacje Missoni noszą gwiazdy na całym świecie, a ich kolorowe wzory stały się uwielbiane i rozpoznawalne.  Urocza para najlepiej jednak czuje się w gronie rodziny, zobaczcie parę zdjęć Rosity i Ottavio Missoni z rodziną, które zostały wykorzystane w kampanii reklamowej domu mody:

Missoni

Zdjęcie ślubne Rosity i Ottavia Missoni

Missoni

Rosita Missoni

 Missoni

Rosita Missoni z wnuczką Margheritą

Missoni

Ottavio ''Tai'' Missoni

 Missoni

Tai Missoni

Missoni

Rosita, Tai i Margherita

Missoni

Kolorowe wzory, znak rozpoznawczy Missoni

Missoni

Kampania Missoni, jesień/zima 2012

Marka Missoni słynie nie tylko ze swojej rodzinnej atmosfery i kolorowych wzorów! Dom mody od lat angażuje się w kampanie społeczne i charytatywne! ZOBACZ jak Missoni i inni projektanci pomagają potrzebującym dzieciom!

pudsey-tomford-v-22oct12-pr-b-592x888-f16483b643498bcebe90891b9637e49e-1_cb58cb.jpg

Foto: mat.prasowe

Zródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Kovacs , Czwartek 08.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×