Hit jesieni! Pikowane kurtki - przegląd popularnych sieciówek na jesień 2015

Jesienią dobrze jest mieć w szafie ciepłą kurtkę. Najnowszym trendem są pikowane kurtki. Zobaczcie co proponują nam znane sieciówki.

pikowane kurtki.jpg

Hit jesieni! Pikowane kurki - przegląd popularnych sieciówek na jesień 2015

Jesienią pogoda potrafi być mocno zaskakująca. Jednego dnia jest słońce i piękna pogoda, a kolejnego spada śnieg i najchętniej wszyscy zakopaliby się pod stosem kocy z kubkiem ciepłej herbaty.

Takie zmienności pogody sprawiają, że czasem ciężko jest dobra odpowiednią garderobę. Przede wszystkim warto zadbać o dobrą kurtkę, która uchroni nas od wiatru, siąpiącego deszczu, czy chłodu, ale nie sprawi, że przegrzejemy się, kiedy nagle zza chmur pojawi się mocniej świecące słońce.

Zobacz też: MODNE PŁASZCZE OVERSIZE NA JESIEŃ/ZIMĘ 2015 - PRZEGLĄD SIECIÓWEK 

Tegorocznym hitem jesieni są pikowane kurtki, które idealnie sprawdzą się podczas jesiennej pogody. Nie są one tak grube jak te zimowe puchowe, dlatego nawet, gdy temperatura nagle wzrośnie, nie będzie nam w nich gorąco, dzięki czemu nie przepocimy się i nie zawieje nas tak łatwo.

 

Mimo tego, że nie są one tak ciepłe jak tradycyjne zimówki, trzymają ciepło, dobrze chronią przed deszczem i przede wszystkim przed wiatrem, który potrafi się zerwać znienacka i nie należy do przyjemnych.

Zobacz też: MARSALA - KOLOR JESIENI 2015. Z CZYM GO ŁĄCZYĆ, JAK GO NOSIĆ? 

Pikowana kurtka sprawdzi się zatem przy zmiennej jesiennej pogodzie. Co więcej, jako ostatni hit sezonu jesiennego sprawi, że będziemy wyglądać stylowo.

Co mają do zaproponowania popularne sieciówki? Oto nasz przegląd, w którym każdy z pewnością znajdzie coś, co go zainteresuje. Zobaczcie sami!

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 18.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×