II edycja "Jak PRAGaNĘ fashion"

Jesteście spragnieni mody? Pragniecie odwiedzić w najbliższym czasie targi modowe? II edycja "Jak PRAGaNĘ fashion" to coś dla Was. Nie może Was tam zabraknąć!

II edycja "Jak PRAGaNĘ fashion"

II edycja "Jak PRAGaNĘ fashion"


Już w ten piątek, 6 września odbędzie się druga edycja praskich targów mody - "Jak PRAGaNĘ fashion", które tym zagoszczą w Śnie Pszczoły (Koneser, ul. Ząbkowska 27/31). Do odwiedzenia zachęca 30 wystawców w 3 kategoriach: vintage, projektanci, biżuteria i dodatki.

Targi zaczną się od godziny 17:00 i trwać będą do 1:00 w nocy. Równolegle będzie można pląsać w trakcie imprezy, podczas której zagrają:  Fifti i Full Tandet.


Podczas targów będziecie mogli m.in. przetestować fotel dentystyczny rodem z PRL-u, w którym dokonamy metamorfozy za pomocą bajecznego makijażu (Mary Kay). Możecie też skorzystać z porad stylistycznych Marty Kaczmarzyk oraz powyginać się przed obiektywem naszego fotografa.

Wśród wystawców znajdą się znane i lubiane butiki vintage (Wzorcownia, Gdzie jest vintage?, Fashioncode, Be Vintage), naprawdę młodzi i wyjątkowo zdolni polscy projektancki (Eshya, KiloMetter, Klekko czy Glamo juice by M.R.Y.), jak również fantastyczna biżuteria i rozliczne dodatki (Robię co mogę, How Do I Look?, Pan Krok, Karpiński Jewellery).

pragne.jpgŹródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 04.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×