IV edycja Warsaw Fashion Weekend

Najmodniejszy weekend w Polsce zbliża się wielkimi krokami. W dniach 5-7 kwietnia br. w Soho Factory na warszawskiej Pradze odbędzie się wiosenna, czwarta już edycja Warsaw Fashion Weekend! Impreza, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród pasjonatów mody i designu, w tym roku również nie zawiedzie odwiedzających. Zobaczcie co przygotowali organizatorzy!

IV edycja Warsaw Fashion Weekend

IV edycja Warsaw Fashion Weekend

Organizatorzy przygotowali dla gości wiele atrakcji poczynając od pokazów mody polskich i zagranicznych projektantów po zakupowe szaleństwo. Dodatkowo przybyli goście będą mogli uczestniczyć w ciekawych aktywnościach zorganizowanych przez partnerów wydarzenia: warsztaty stylizacji włosów ze znaną światową marką Toni & Guy, podczas których styliści fryzur doradzą m.in. jak dbać o włosy i pomogą dobrać odpowiednią fryzurę oraz warsztaty stylizacji i ubioru zorganizowane przez Centrum Handlowe Galeria Mokotów.

Podczas imprezy nie zabraknie również wątku muzycznego. Wiosenną edycję Warsaw Fashion Weekend, tradycyjnie w ramach części Fashion Rock, uatrakcyjni występ gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Ucieszy Was pewnie wiadomość, iż tegoroczna edycja potrwa aż trzy dni a na wybiegu zobaczyć będzie można projektantów i marki z Włoch.

IV edycja Warsaw Fashion Weekend

IV edycja Warsaw Fashion Weekend


Program:

5 kwietnia (Piątek):  Opening Night
Pokazy Mody projektantów z Polski i zagranicy + Strefa Zakupów.

6 kwietnia (Sobota):
Pokazy Mody projektantów z Polski i zagranicy + Fashion Rock + Strefa Zakupów.

7 kwietnia (Niedziela):
Pokazy Mody projektantów z Polski i zagranicy + Strefa Zakupów.

Dlaczego warto się zjawić na Warsaw Fashion Weekend?

Nieodłącznym elementem każdej edycji są pokazy przedstawicieli polskiej sceny modowej.  Do tej pory podczas Warsaw Fashion Weekend można było obejrzeć kolekcje m.in. Łukasza Jemioła, Ani Kuczyńskiej czy Nenukko.

Dodatkowo w ramach Warsaw Fashion Weekend za każdym razem odbywa się Designer Sample Sale. Tak będzie i tym razem - każdy z odwiedzających będzie miał niepowtarzalną okazję do zakupów w atrakcyjnych cenach z rabatem nawet do 70%. Będzie z czego wybierać, ponieważ swoją obecność zapowiedziało już ponad 100 polskich i zagranicznych projektantów i marek odzieżowych.

Bądźcie czujni! Szykujemy wiele niespodzianek!

ID galerii:1169Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 25.03.2013 (aktualizacja: 2013-03-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • V edycja Warsaw Fashion Weekend

    V edycja Warsaw Fashion Weekend

    Kolejna edycja Warsaw Fashion Weekend zbliża się wielkimi krokami. Jesienna odsłona tego prestiżowego wydarzenia odbędzie się 4-6 października w Centrum EXPO XXI i z pewnością skusi wielką… czytaj więcej