Jak każdego dnia ulepszać swój gust modowy?

Sprawdź, czym jest teoria kliki!

ThinkstockPhotos-86515367.jpg

Legenda kobiecie, która nie przybyła na randkę bo 4 godziny stała przed szafą i zastanawiała się co na siebie włoży była już tematem żartów, dowcipnych scen w filmach, memów oraz różnorakich miejskich legend. Być może czasy zastanawiania się bezpośrednio przed szafą co mogę na siebie włożyć odchodzą do lamusa wraz z Teorią Kliki! Zobacz, co to takiego!


Zobacz też: Lily Aldrige tańczy dla Korsa! 


Cóż, jest to dosyć proste. Podstawą całej teorii jest wyobrażenie sobie, że twój zestaw ubrań to paczka przyjaciół. Jest w niej miejsce dla księżniczki, która z daleka błyszczy i przyciąga na siebie uwagę. Znajdziesz też jej prawą dłoń, która jedyne czym się zajmuje, to poprawianie humoru księżniczce i komplementowanie jej. Ta koleżanka jest stałym elementem stroju, który pasuje do księżniczki, jednak nie dominuje jej, jest jej tłem - jak np. czarne jeansy. Ostatnim elementem są tzw. “minionki” - grupa rzeczy, które są basic’ami w twoim zestawie, tak jak torebka, buty czy okulary.


Kiedy prześledzisz zdjęcia celebrytek szybko zrozumiesz, że teoria kliki jest stosowana na całym świecie. Np. gdy Kendall Jenner wychodzi na siłownie i spotyka po drodze mnóstwo paparazzi, wkłada zwykłe legginsy (koleżanka), piękny top z odsłoniętym brzuchem (księżniczka) i trampki oraz okulary przeciwsłoneczne (minionki). Rozumiesz już w czym rzecz?

Polecamy: Subtelna różnica pomiędzy mamą-Kim, a mamą-Kourtney 


Jeśli tylko trochę popraktykujesz teorię kliki, szybko i bez problemu wdrożysz ją w swoje życie. To trochę zasada w myśl “co za dużo to niezdrowo”. Jedna księżniczka w grupie to czasami aż zanadto, jednak w twoich zestawach ubraniowych jedna jest niezbędna.


Źródło: WhoWhatWear

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Sobota 23.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×