Jak PRAGaNĘ fashion w Śnie Pszczoły

Czas świątecznych targów mody ruszył na całego! Podczas Jak PRAGaNĘ Fashion vol. 3 znajdziemy wiele modowych skarbów. To idealny czas aby zaopatrzyć się w nietypową biżuterię, ubrania w stylu vintage czy wyhaczyć wyjątkową, karnawałową kreację od samych projektantów. Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Jesteście ciekawe jakich?

Jak PRAGaNĘ fashion w Śnie Pszczoły

Jak PRAGaNĘ fashion w Śnie Pszczoły

Wiadomo, że przed świętami ogarnia nas wszystkich zakupowe szaleństwo. Centra handlowe pękają w szwach, a towar w sklepach jest przebrany. Świetną alternatywą są dlatego targi modowe - Jak PRAGaNĘ Fashion vol. 3 odbędzie się w niedzielę 15 grudnia w godzinach 12:00-20:00 w Śnie Pszczoły w Warszawie. Jeśli szukacie oryginalnych ciuchów, wyjątkowych dodatków i lubicie styl vintage, nie pozwólcie aby taka okazja przeszła Wam koło nosa.

Jak PRAGaNĘ Fashion vol. 3 to nie tylko zakupy! Organizatorzy zadbali o to aby każda kobieta mogła przejść modową metamorfozę pod okiem ekspertów. Firma Paese Cosmetics zajmie się Waszym makijażem, doradzi w jakim makijażu będzie Wam najlepiej, jakie kosmetyki są dla Was. To nie wszystko! Dla tych z Was które są przygotowane na duże zmiany, będzie możliwość konsultacji z Martą Kaczmarzyk w kwestiach stylu. Efekt końcowy metamorfozy zostanie uchwycony na zdjęciach przez Tomasza Międzybrodzkiego.

Atrakcją wieczoru będzie pokaz mody z początku ubiegłego stulecia, przygotowany przez grupę projektową Nostalgia.

Jak PRAGaNĘ fashion w Śnie Pszczoły

Jak PRAGaNĘ fashion w Śnie PszczołyŹródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 28.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×