Jak zapleść szal z wełny?

Moda na szale i kominy trwa. Ich walory doceniamy szczególnie zimą. Nie dość, że nas ogrzewają, to jeszcze są doskonałym dodatkiem do stylizacji. Sprawdź, jak łatwo samodzielnie wykonać efektowny komin z wełny.

Jak zapleść szal z wełny?

Jak zapleść szal z wełny?


Wybierając dodatki do swoich zimowych stylizacji zazwyczaj idziesz na łatwiznę i idziesz do sklepu po gotowe? Te jednak nie zawsze spełniają oczekiwania co do koloru albo grubości. Okazuje się, że przy odrobinie chęci możesz zapleść szal z wełny własnymi rękami. Zobacz jakie to proste. 

Będziesz potrzebowała 4 motków wełny (1 motek=100 gr/ 40 metrów). Dostaniesz ją w pasmanterii, albo w sklepach online. Jeżeli obawiasz się, że teraz będziemy Ci kazały chwycić druty, to się grubo mylisz, ponieważ całość komina wykonujesz na własnych rękach! Nie jest to trudne. Wystarczy, że będziesz bacznie obserwowała ruchy, jakie są wykonywane na filmiku instruktażowym, który przedstawiamy poniżej. 

Taki komin jest nie tylko doskonałym dodatkiem do naszych własnych stylizacji na zimę, ale stanowi również idealny prezent pod choinkę. 

Zobacz, jak krok po kroku wykonać ciepły szalik na zimę. Do dzieła!Zobaczcie także: 


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube