Jej styl: Kristen Stewart

Nerwowo odgarnia włosy za ucho, przygryza wargę, źle czuje się w publicznych wystąpieniach i wywiadach. Do sukienek nawet najbardziej znanych projektantów potrafi założyć tenisówki. Do tego dochodzi jej związek z kolegą z planu, Robertem Pattinsonem. Fani aktorki za to ją uwielbiają, przeciwnicy krytykują. Nie można jej jednak odmówić oryginalnego stylu.

Jej styl: Kristen Stewart Jej styl: Kristen Stewart

Mało kto pamięta Kristen Stewart z roli jaką zagrała w filmie "Panic Room". Wróżono jej wtedy ogromną karierę. I faktycznie, dziś ciężko by znaleźć osobę, która nie zna imienia Kristen Stewart. Choć nie ma to nic wspólnego z jej umiejętnościami aktorskimi. Ma na koncie role w mniejszych produkcjach oraz produkcjach niezależnych. Ale dopiero rola Belli w "The Twilight Saga" - filmach opartych na książkach autorstwa Stephenie Meyer - przyniosła jej prawdziwy rozgłos. Rola oraz związek z grającym Edwarda, Robertem Pattinsonem. Po niedawnym skandalu i rozstaniu pary w internecie pojawiały się filmiki, w których fani nie mogli odżałować, że Bella i Edward nie są już razem.  Zatarła się dla nich granica między światem rzeczywistym a bajkowym. Od niedawna, aktorzy podobno znowu są razem i można się tylko domyślać, że będą jeszcze bardziej niż kiedyś chronić swoją prywatność.

Jeśli chodzi zaś o styl Kristen, to w życiu prywatnym stawia przede wszystkim na wygodę - znoszone jeansy, luźne podkoszulki, Conversy oraz baseballówki należące do Roba. Na czerwonym dywanie natomiast potrafi zachwycić. Zresztą oceńcie sami!

Kliknij tu i zobacz Kristen Stewart ubraną na luzie!

Kristen Stewart

Tekst: Magda Stojicic

Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Magda Stojicic , Sobota 22.12.2012 (aktualizacja: 2013-01-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Ma w nosie, co myslą o niej inni. I za to ją lubie.
Dodano: 2013-01-28 04:49:45 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×