Joga – nowa, inspirująca pasja Anny Muchy!

Kolejny rok współpracy marki Reebok z Anną Muchą przynosi zupełnie nieoczekiwane wyzwania, podjęte przez znaną aktorkę. Ambasadorka w tym roku wypróbuje nową, również dla Reeboka, formę fitnessu – jogę. Okazuje się, że to nie tylko dobra zabawa, ale też dynamiczna i różnorodna forma treningu, którą ambasadorka marki włączy do swojego tygodniowego planu ćwiczeń.

główne kopia.jpg

Joga – nowa, inspirująca pasja Anny Muchy

Misją Reeboka jest zmianą sposobu, w jaki ludzie postrzegają fitness. Marka docenia i wspiera ludzi, którzy poprzez aktywność fizyczną chcą zmienić swoje życie i stać się silniejszymi osobami.

Ciągle szukam nowych wyzwań i stawiam sobie nowe cele. Dlatego bardzo cieszę się, że również w tym roku team Reeboka pomoże mi dbać o moją dobrą kondycję. Dzięki tej współpracy mam szansę spróbować swoich sił w energicznych i ciekawych formach fitness. Mam też nadzieję, że zainspiruję kobiety do tego, aby razem ze mną zaangażowały się w aktywność fizyczną i odnalazły w sobie pasję na co dzień - mówi Anna Mucha.

Z myślą o potrzebach kobiet, których pasją jest joga marka Reebok przygotowała nową kolekcję odzieży - Reebok Yoga. Kolekcja ta odpowiada na potrzeby osób uprawiających jogę i jednocześnie pozwala im cieszyć się
z treningów, nie martwiąc się o kwestie wygody czy stylu.

Zdjęcia pokazują Annę Muchę w czasie treningów. Ambasadorka ma na sobie komfortową, stylową i bardzo kobiecą odzież z kolekcji Reebok Yoga.

Autor zdjęć - Piotr Porebsky
Stylizacja - Jola Czaja
Make-up - Iza Wójcik
Fryzury - Piotr Wasiński
Sesja została zrealizowana we wnętrzach showroomu Vitra w Warszawie.

ID galerii:1187

Konkurs Joga


Zobacz film "Reebok Live With Fire":


Źródło: Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 15.04.2013 (aktualizacja: 2013-04-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×