Katy Perry projektuje dla marki Claire's

Katy Perry we współpracy z marką Claire's przygotowała ekskluzywną kolekcję biżuterii i dodatków, dedykowanych specjalnie miłośniczkom muzyki rozrywkowej. Ciekawe?

Katy Perry projektuje dla marki Claire's

Katy Perry projektuje dla marki Claire's

"Katy Perry PRISM Collection" - taką nazwę nosi najnowsza, wiosenna kolekcja biżuterii marki Claire's, która została przygotowana we współpracy z gwiazdą muzyki pop - Katy Perry. Kolekcja została zainspirowana najnowszą płytą piosenkarki "PRISM" i ma pojawić się w sklepach wraz z początkiem trasy koncertowej, stanowiąc spójną całość. "Claire's będzie doskonałym miejscem dla dodatków inspirowanych moim nowym albumem zatytułowanym PRISM”" - potwierdziła piosenkarka.

"Osobiście nadzorowałam pracę nad tą kolekcją, aby upewnić się, że będziecie gotowe od stóp do głów na moją globalną trasę koncertową zatytułowaną PRISM" - powiedziała Katy. Trasa i promocja nowej kolekcji jest zapowiadana na maj 2014 roku. Wtedy to właśnie do sklepów trafią limitowane produkty sezonowe, artykuły kolekcjonerskie oraz przedmioty inspirowane tekstami i tytułami największych hitów Katy Perry. Do kolekcji będą regularnie dodawane nowe produkty, dzięki czemu wyrażenie swojego stylu i osobowośc, w zgodzie z najnowszymi trendami nie będzie trudne!

Kate ma być zaangażowana we wszystkie etapy projektowania i ściśle współpracować z zespołem Claire's. Projekt jest długoterminowy, bo ma potrwać do końca 2016 roku.

Katy Perry projektuje dla marki Claire's

Katy Perry projektuje dla marki Claire's

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 10.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Nie ,,Kate", tylko ,,Katy". Tu chodzi o wymowę - jej pseudonim artystyczny, w wymowie brzmi ,,Kejti Perry", a nie ,,Kejt Perry"...
Dodano: 2014-03-10 18:44:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×