Kolejna edycja Fashion Week Poland

Myślałyście, że skoro najważniejsze tygodnie mody się już skończyły, to nie czeka Was już nic ważnego w tym sezonie? Nie mogłyście być w większym błędzie! Zaraz zaczyna się kolejna edycja Fashion Philosophy. Warto więc zobaczyć co nowego na polskim rynku mody i czym zaskoczy nas rodzimy Fashion Week...

fashion glowne.jpg

 Za 5 dni rozpoczyna się kolejna edycja polskiego Fashion Week w Łodzi. Fashion Philosophy od paru lat udowadnia, że w Polsce też możemy mieć ,,dobrą modę''. Od 24 do 28 pazdziernika Fashion Philosophy zagwarantuje nam doskonałą rozrywkę towarzyską i kulturalną. Przez ten czas będzie można podziwiać pokazy znanych już projektantów (Designer Avenue), pokazy mody off'owej oraz prezentacje debiutantów (OFF out of Schedule). Jednak to nie wszystkie atrakcje! Co roku, każdy przybyły czeka by odwiedzić Showroom, czyli stoiska projektantów, a także wziąć udział w szkoleniach (dla wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat mody i modowego biznesu). W tym roku odbędzie się również wystawa fotografii: "Young Fashion Photographers Now". 

fp.jpg

Fashion Philosphy

Raz w roku Łódz staje się najmodniejszym miastem sezonu. Tam naprawdę trzeba być! Szczęśliwi Ci, którzy mają taką możliwość. Wszyscy inni zadowolić się muszą relacjami w modowych magazynach. By nie błądzić, przypominamy, że w tym roku ,,tydzień mody'' zmienił lokalizację i odbędzie się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej na Księżym Młynie (ul. Tymienieckiego 22/24). Nie spóznijcie się!

Fashion Philosophy z powodzeniem promuje polskich projektantów. Ulubiona marka polskich gwiazd BOHOBOCO przygotowała dla Was propozycje na jesień. SPRAWDZ TUTAJ! Co będziemy nosić w tym sezonie!

bohoboco.jpg


Foto: mat.prasowe

Zródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Kovacs , Czwartek 18.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
Polecam blog VintageGirl: ciekawe informacje, wątki, modowe inspiracje i konkursy. Dla wszystkich, którzy lubią bawić się modą, polecam konkurs zorganizowany przez Hexeline i blue pocket, w którym do wygrania są zestawy kosmetyków oraz Voucher o sporej wartości do wykorzystania w salonach Hexeline. Więcej informacji na stronie: http://vintagegirl.blox.pl/2012/09/Jesienny-konkurs-z-Hexeline-i-Blue-Pocket.html
Dodano: 2012-10-19 16:00:52 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×