Kolekcja Mohito na jesień-zimę 2014/2015

Sesję zdjęciową do kampanii promującej najnowszą kolekcję Mohito na sezon jesień-zima 2014/2015 zrealizował jeden z najbardziej znanych polskich fotografów. Domyślacie się kto?

Kolekcja Mohito na jesień-zimę 2014/2015

Kolekcja Mohito na jesień-zimę 2014/2015

Nasycone kolory, geometryczne formy i malarskie motywy - na to postawiły w jesienno-zimowym sezonie luksusowe domu mody, takie jak Valentino, Hermes czy Prabal Gurung. W duchu tych trendów swoją kolekcję zrealizowała również marka Mohito. Paleta barwna prezentowanej kolekcji opiera się na soczystej czerwieni i metalicznym srebrze oraz monochromatycznym połączeniu czerni i bieli. Dużym atutem kolekcji jest wprowadzenie malarskiego efektu pociągnięcia pędzlem.

W kolekcji znajdziemy długie asymetryczne suknie, kobiece garnitury, bluzy o geometrycznym kroju boxy, skrócone topy czy komplety z wstawkami imitującymi naturalne włosie.

Sesja zdjęciowa najnowszej kampanii Mohito na jesień-zimę 2014/2015 została zrealizowana w scenerii surowego krajobrazu kanaryjskiej wyspy Lanzarote. Za obiektywem stanął po raz pierwszy w historii marki Marcin Tyszka - polski fotograf, który jak mało kto potrafi wydobyć na fotografiach kobiece piękno i duszę.

Zobaczcie całą sesję zdjęciową zapowiadającą kolekcję Mohito na jesień-zimę 2014/2015!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe