Królowa Wintour

Jest jedną z najbardziej wpływowych osób w świecie mody, ma 63 lata i osobowość, dzięki której zawojowała świat jako redaktor naczelna Vogue'a. Wiecie o kim mowa?

Królowa Wintour
Królowa Wintour


Nazwisko Anny Wintour jest chyba jednym z najbardziej rozpoznawanych w świecie mody. I nic dziwnego! Jej osobowość, zaradność i zaborczość zostały docenione przez ludzi w branży takich jak sam Karl Lagerfeld czy duet Dolce&Gabbana. Krąży o niej tyle historii i plotek, że tylko ona sama wie, które z nich są prawdą.

Z jednej strony media kreują ją na zimną, bezuczuciową redaktor naczelną, która w nosie ma cały świat i uważa, że liczy się tylko jej zdanie. Tak między innymi przedstawiła ją Meryl Streep w filmie "Diabeł ubiera się u Prady". Z drugiej strony krąży historia jak, nieznany wtedy jeszcze, Lazaro Hernandez (jeden z projektantów Proenza-Schouler) natknął się na śpiącą w samolocie królową mody i zostawił jej przyklejoną karteczkę, na której napisał jak bardzo chciałby pracować z Michaelem Korsem. Po kilku tygodniach jego marzenie się spełniło, chociaż Wintour nie miała pojęcia kim był ten młody człowiek, który odważył się na taki gest.

Jakby nie było i co by o niej nie mówiono, Anna Wintour pozostaje wierna swoim zasadom i wyczuciu stylu. Ostatnio paparazzi mieli okazję sfotografować ją na ulicach Nowego Jorku. Trudno uwierzyć, że za tą skromną stylizacją i okularami przeciwsłonecznymi stoi prawdziwa dominatrix (z fr. domina).

Królowa Wintour
Królowa Wintour


Królowa Wintour
Królowa Wintour
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynetDodał(a): Wiktoria Malicka , Środa 26.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Haniadobiegania
ona też zawsze ma identyczne buty, ciekawe ile takich sam par ma w szafie...
Dodano: 2013-06-27 10:14:12 Zgłoś nadużycie
CarolineC
Anna Vintour ma niesamowitą klasę i zawsze jest elegancka. Uwielbiam jej nietuzinkowe projekty.
Dodano: 2013-06-26 10:53:44 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×