Kształt T

Każdy z nas, bez wyjątku, kocha T-shirt. Nosimy go non stop. Przez cały rok. W ciągu dnia i w nocy. Biały, bawełniany, z krótkimi rękawami. Niby niepozorny i zwykły. Właśnie dlatego taki uniwersalny. Masz go w szafi e, tak samo jak ja. Nie jeden, ale dziesiątki. Po długiej i bardzo ciekawej drodze do sławy, uznajemy go dzisiaj niekwestionowanym ubraniem wszech czasów!

Kształt T

Wyobraź sobie, że lądujesz na bezludnej wyspie. Możesz zabrać ze sobą tylko jedną część garderoby. Zastanów się dobrze... Czy byłaby to elegancka mała czarna? A może ulubione seksowne szpilki? Pomyśl. Hm... Czarna sukienka? Wątpię, bo niby na jakie okazje przydałaby się na tej wyspie? A szpilki? Choć seksownych nóg nigdy za wiele, to obcasy grzęzłyby w piasku. Przyznaj,  że to właśnie T-shirt w takich okolicznościach przyrody okazałby się najlepszy. Zresztą nie tylko w takich. Zwykły T-shirt, który w swojej niezwykłości nie znudził się nam przez lata. Co chwilę zaskakuje, co rusz popisuje się nowymi śmiesznymi obrazkami i coraz to mądrzejszymi hasłami.


Komentuje: Marcin Paprocki
Opracowanie: Aleksandra Radkowska


Więcej w czerwcowym wydaniu magazynu HOT Moda&Shopping!Dodał(a): Redakcja , Czwartek 12.05.2011 (aktualizacja: 2011-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
MariolciaK
Uwielbiam!
Dodano: 2011-07-21 10:54:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×